به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 آبان 1399

ثبت شرکت -ثبت شرکت در ارمنستان

ثبت شرکت- ثبت محدود- ثبت تعاونی- کد اقتصادی

ثبت شرکت در ارمنستان

 

ارمنستان کشور دوست و همسایه شمالی ایران است بنابراین دسترسی به ارمنستان هم به صورت زمینی و هم به صورت هوایی امکان پذیر خواهد بود. با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت در ارمنستان شما میتوانید براحتی از امکاناتی که بدلیل تحریم ها در ایران بوجود آمده است رهایی یابید یکی از این امکانات که از طریق ثبت شرکت در ارمنستان بوجود می آید امکان گشایش حساب بانکی شخصی و شرکتی و با ثبت شرکت در ارمنستان امکان دریافت مستر کارت و ویزا کارت میباشد. با ثبت شرکت در ارمنستان شما میتوانید بدون محدودیت برای خود و اعضاء خانواده تان اقامت ارمنستان را دریافت نمایید.

 

مدت زمان ثبت شرکت در ارمنستان

 

مدت زمان ثبت شرکت در ارمنستان 2 روز کاری است که مدت زمان ثبت شرکت در ارمنستان از ثبت شرکت و یا موسسه در ایران بسیار کمتر است.

 

مزایای ثبت شرکت در ارمنستان

 

  • با ثبت شرکت در ارمنستان شما میتوانید ملک ، آپارتمان ، خودرو و یا هر چیز دیگر را به نام خود خریداری نمایید.

 

  • لازم به توضیح است هزینه های زندگی در کشور ارمنستان بسیار پایین تر از ایران است.

 

  • مزیت اصلی دیگر ثبت شرکت در ارمنستان ، حضور مستقیم شما در کنار وکلای ما در ایروان در تمام مراحل ثبت شرکت در ارمنستان خواهد بود

 

  • و صدها مورد دیگر که در روند حضور شما در ارمنستان با آن آشنا خواهید شد.

 

 

مراحل چگونگی ثبت شرکت در ارمنستان

 

مدارک مورد نیاز جهت ثبت شرکت ارمنستان

 

  • آدرس حقوقی

در ابتدا متقاضی ثبت شرکت در ارمنستان بایستی مکانی جهت انجام فعالیت اقتصادی خویش انتخاب نماید که باید به صورت توافق نامه محضری میان شخص صاحب شرکت و مالک یک ملک خصوصی تنظیم گردد، آدرس محل به عنوان آدرس حقوقی در اسناد شرکت ثبت می شود. پس از آن جهت دریافت اسناد مربوط به اجاره و ثبت دولتی به اداره کاداستر مراجعه می شود.

 

  • نامگذاری شرکت

برای ثبت نام شرکت به اداره ثبت دولتی (رجیستر) مراجعه و تعداد 5 الی 6 نام مورد نظرارائه، که پس از کنترل و بررسی نام های موجود (در صورت نبود نام مشابه در سیستم نامگذاری شرکتی سراسری ارمنستان) یکی از نام ها انتخاب و ثبت می گردد. تنظیم اساسنامه شرکت نیز با مشاوره و درخواست صاحب شرکت در اداره ثبت دولتی انجام می پذیرد.

 

  • گشایش حساب بانکی و صدور گواهی های بانکی

بدین منظور و به جهت گشایش حساب بانکی به اسم شرکت بایستی به بانک مورد نظر اعم از بانکهای ارمنستان و بانکهای خارجی در ایروان مراجعه شود. پس از آن از بانک تقاضای صدور برگ گواهی: یکی مبنی بر میزان سرمایه اولیه که حداقل آن 50,000 درام می باشد و دومی واریزهای انجام شده به حساب بانکی می باشد. اسناد مزبور برای ثبت شرکت در ارمنستان الزامی می باشد.

 

  • داشتن روادید اقامت در ارمنستان

قابل ذکر است که شهروند خارجی در صورتی می تواند مقام مدیریت شرکت را داشته باشد که دارای روادید اقامت یک ساله معمولی باشد. (روادید موقت کوتاه مدت قابل قبول نیست)، در غیر این صورت مدیر شرکت باید شهروند ارمنستان باشد (ملاحظه: برای ثبت شرکت در ارمنستان بایستی مبلغ حدود 12 هزار درام به عنوان عوارض دولتی واریز بشود.)

 

اداره ثبت شرکتهای ارمنستان

 

  • ثبت شرکت در اداره ثبت دولتی ارمنستان:

با در دست داشتن مدارک ذکر شده به اداره ثبت دولتی مراجعه که در آنجا تعداد و مشخصات سهامداران و میزان سهم هر کدام از آنان اعلام می شود. (تعداد سهامداران می تواند از یک تا ...باشد). تنظیم اساسنامه شرکت در آن اداره صورت می پذیرد که در این مرحله مدیر شرکت نیز بایستی مشخص شود (چنانچه مدیر شهروند خارجی باشد بایستی ترجمه رسمی گذرنامه ارائه شده و همچنین ترجمه گذرنامه های سهامداران اتباع خارجی لازم است).

 

ادارات مالیات و تامین اجتماعی کشور ارمنستان

 

  • ثبت در ادارات مالیات و تامین اجتماعی:

متقاضی ثبت شرکت به اداره مالیات منطقه ای که شرکت در آن ثبت شده است مراجعه و با تکمیل فرم مربوطه، کد مالیاتی دریافت مینماید.پس از ارائه مدارک، مهلت 30 روز بایستی برای ثبت شرکت و باز کردن پرونده به اداره تامین اجتماعی مراجعه شود. در صورت دیرکرد به پرداخت جریمه از سوی متقاضی منجر خواهد شد.

 

  • دریافت مهر شرکت، تکمیل حساب بانکی جهت برداشت، دفتر ثبت مالیاتی:

پس از دریافت کد مالیاتی، جهت سفارش ساخت مهر به اداره مربوطه (که متقاضی از سوی اداره ثبت معرفی می شد) رفته و به دنبال آن برای تکمیل حساب بانکی به منظور انجام برداشت های مورد نظر جهت انجام هزینه های شرکت، به بانک مراجعه خواهد نمود.

 

اداره گمرک


پس از دریافت دفتر ثبت مالیاتی (ماشین صندوق حساب) از اداره مالیات، جهت دایر کردن پرونده و ثبت در سیستم گمرکی سراسری به منظور صادرات-واردات کالاها و ترخیص آنها به اداره گمرک مراجعه می شود

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 77516567 تماس حاصل فرمایید.

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : مقالات

تاریخ : 28-09-1393, 12:26

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا