به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : یکشنبه ، 28 بهمن 1397

کنترل سلامت با برنامه خوانش DNA ابررایانه واتسون

کنترل سلامت با برنامه خوانش DNA ابررایانه واتسون

» سرویس: علمي و فناوري - علم و فناوري جهان

محققان آمریکایی برنامه جدیدی را طراحی کردهاند که با توجه به اطلاعات دیانای، اطلاعات سلامت کاربر را شخصیسازی کرده و کنترل سلامت را تسهیل میکند.

به گزارش سرویس علمی ایسنا منطقه خراسان، محققان شرکت آیبیام و شرکت Pathway Genomics با استفاده از ابررایانه واتسون، برنامهای را طراحی کردهاند که اطلاعات سلامت فرد را با استفاده از ژنها شخصیسازی میکند.

به گفته سازندگان، این برنامه تلفن هوشمند تمامی سوالات مربوط به رژیم غذایی و تناسب اندام را پاسخ میدهد. این تحلیلها بر اساس دیانای و اطلاعات سلامت شخص ارائه میشود.

کاربران به راحتی میتوانند با گزینه «پرسش از واتسون» این دستگاه، جواب سوالات خود را در مورد آنچه باید بخورند و چگونه ورزش کنند، در مدت سه ثانیه دریافت کنند.

مدیر پزشکی شرکت Pathway Genomics اظهار کرد: با توجه به مکانی که شما قرار دارید با اطلاعاتی از جمله میزان قرار گرفتن بالاتر از سطح دریا، ورزش و ضربان قلب برای شما مشخص میشود به دیابت مبتلا هستید و یا به شهری وارد شدهاید که قبلا در آنجا حضور نداشتهاید، برای صبحانه کلوچه و شیرینی میل میکنید و همچنین دستگاه میزان انسولین مصرفی را برای شما مشخص میکند.

برای اطمینان از عملکرد دستگاه، اطلاعات آن با توجه به آزمایشهای بالینی و نشریههای پزشکی تنظیم شده است. همچنین برای کسب اطلاعات جدید نیز بروزرسانی شده و کاربر را نیز آگاه میکند.

این برنامه اواسط سال 2015 در دسترس خواهد بود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 10:33

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی