به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 30 مهر 1399

معاینه گوش کودکان در خانه با گوشی هوشمند

معاینه گوش کودکان در خانه با گوشی هوشمند

» سرویس: علمي و فناوري - علم و فناوري جهان

شرکت تجهیزات پزشکی CellScope واقع در سانفرانسیسکو سامانهای به نام Oto HOME را ابداع کرده که به گوشی هوشمند متصل میشود و به والدین امکان فیلمگرفتن از داخل گوش کودکانشان را در منزل میدهد.

به گزارش سرویس فناوری ایسنا، از میان تمامی دلایلی که کودکان به خاطرشان به پزشک متخصص اطفال مراجعه میکنند، عفونتهای گوش شایعترین هستند. این در حالی است که کودکان مراجعه به پزشک را دوست ندارند و این موضوع همچنین باری بر دوش والدین و پزشکان است.

با این حال، والدین میتوانند با استفاده از سامانه جدید Oto HOME گوش کودکشان را در منزل معاینه کرده و فیلم گرفتهشده را به یک متخصص اطفال ارسال کنند.

بسته Oto HOME شامل محفظه سازگار آیفون 5 و آیفون 5 اس و یک گوشبین است که روی محفظه گوشی و دوربین تلفن همراه قرار میگیرد. گوشبین، ابزار نوری مخروطیشکلی است که پزشکان از آن برای معاینه گوش استفاده میکنند.

هنگامی که والدین فیلم گوش درونی کودکشان را ضبط میکنند، از خدمات Oto Connect برای به اشتراکگذاشتن این فیلم با یک متخصص اطفال استفاده میکنند. این متخصص میتواند مشکلات گوش را ارزیابی کرده و در صورت نیاز آن را به یک داروخانه بفرستد.

در حال حاضر، این فناوری در نسخههای محدود و برای اهالی کالیفرنیا موجود است و بهای پیشسفارش آن 79 دلار اعلام شده است. انتظار میرود عرضه این سیستم در ایالات متحده اواخر ماه جاری میلادی آغاز شود.

شرکت سازنده CellScope همچنین نسخهای از این سیستم به نام Oto PRO را برای متخصصان اطفال ارائه میدهد. بهای پیشسفارش این سامانه نیز 299 دلار اعلام شده است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 10:33

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا