به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 30 مهر 1399

یک سورپرایز عکاسی!

یک سورپرایز عکاسی!

» سرویس: فرهنگي و هنري - تجسمي و موسيقي

گالری «مهروا» با برگزاری یک نمایشگاه گروهی عکس، مخاطبان را غافلگیر میکند.

آذین راد - نمایشگاهگردان این برنامه - در گفتوگو با خبرنگار بخش هنرهای تجسمی ایسنا، دربارهی این نمایشگاه اظهار کرد: 11 فریم عکس از 11 عکاس در نمایشگاه «روشندان» بهنمایش گذاشته میشود. 9 عکس از این مجموعه در ابعاد 70*50 و دو عکس در اندازهی 50*50 ارائه میشوند.

او ادامه داد: این عکسها تنهایی انسان معاصر را بهنمایش میگذارند و بهصورت جعبه نور (لایتباکس) ارائه خواهند شد. ما برای مخاطبان و بازدیدکنندگان این نمایشگاه یک غافلگیری در نظر گرفتهایم و آنها با فضای متفاوتی روبهرو میشوند.

این عکاس دربارهی عنوان نمایشگاه نیز گفت: «روشندان» به روزنههایی که در معماری ساختمانهای قدیمی برای ورود نور به فضاهای بسته بهکار برده میشد، گفته میشود. هر عکاس در این نمایشگاه با نگاه ویژهاش به موضوع تنهایی انسان معاصر، اثری را بهنمایش میگذارد.

راد افزود: من بهطور خاص، کار عکاسانی را که در این نمایشگاه حضور دارند، دنبال میکردم و چون آن تنهایی مورد نظر را در آثارشان دیده بودم، از آنها دعوت کردم در این نمایشگاه گروهی حضور داشته باشند.

کورش ادیم، نسیم احمدی، مونا بزرگی، هوفر حقیقی، آذین راد، امین طلاچیان، فرزانه قدیانلو، ابراهیم کاشانی، امیرعلی گلریز، سولماز مالک و محمودرضا نوربخش، عکاسان حاضر در این نمایشگاه هستند.

نمایشگاه «روشندان» از 28 آذر تا هشتم دیماه از ساعت 17 تا 21 در گالری «مهروا» به نشانی تهران، خیابان کریمخان زند، خیابان شهید عضدی (آبان جنوبی)، شماره 38 میزبان علاقهمندان به هنر عکاسی است. این گالری پنجشنبهها و ایام سوگواری تعطیل است.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 10:30

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا