به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

دو هدف آلگری برای یوونتوس در سال جدید

دو هدف آلگری برای یوونتوس در سال جدید

» سرویس: ورزشي - جهان ورزش

سرمربی یوونتوس دو هدف مهم را برای تیمش در سال 2015 معین کرد. او امیدوار است تیمش به مراحل پایانی لیگ قهرمانان راه یابد و در لیگ ایتالیا هم قهرمان شود.

به گزارش ایسنا، یوونتوس در آخرین دیدار خود در سال 2014 موفق شد با نتیجه 3 بر یک کالیاری را شکست دهد تا صدرنشین فوتبال ایتالیا باقی بماند.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس با خوشحالی از پیروزی کسب شده برابر کالیاری ابراز امیدواری کرد تیمش در سال 2015 بتواند با حفظ صدرنشینی در لیگ ایتالیا در لیگ قهرمانان به موفقیت برسد.

شمارش معکوس برای انتخاب بهترین بازیکن جهان در سال 2014 آغاز شده است. کریستیانو رونالدو، مانوئل نویر و لیونل مسی سه گزینه نهایی به شمار می آیند که این شانس را دارند تا به عنوان بهترین بازیکن جهان انتخاب شوند.

ماسیمیلیانو آلگری سرمربی یوونتوس می گوید که رونالدو بیشترین شانس را برای کسب توپ طلا دارد. او گفت: بعید می دانم که توپ طلا به یک دروازبان برسد. مانوئل نویر در سال 2014 نمایش خیره کننده ای داشته اما قبل از او بوفون و کاسیاس هم درخشیدند و در نهایت توپ طلا به آنها نرسید.

او ادامه داد: رونالدو شایسته ترین فرد برای توپ طلا است. او بازیهای بسیار خوبی را برای رئال مادرید به نمایش گذاشت و توانست با این تیم قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا و جام حذفی اسپانیا را به دست آورد. او با 31 گلی به ثمر رساند مشترکا با لوئیس سوآرس به عنوان بهترین گلزن اروپا انتخاب شد بنابرین شایسته کسب توپ طلا است.

سرمربی سابق میلان نگران وضعیت کنونی فوتبال ایتالیا است. او گفت: من به شدت نگران آینده فوتبال در ایتالیا هستم. متاسقانه ما با بازیکنان جوان رفتار خوبی نداریم. به آنها همچون باتریهایی نگاه می کنیم که نیازمند پر شدن هستند و دیگر هیچ. فکر نمی کنم که فوتبال فقط در آمار و تاکتیک خلاصه شود. بسیاری در داخل و خارج ایتالیا می خواهند فوتبال را به یک علم تبدیل کنند و این کاملا اشتباه است چرا که فوتبال جدای از علم است.

او ادامه داد: اگر در ترکیب تیمت بازیکنی چون لیونل مسی و رونالدو را در اختیار داشته باشی بازی را با دو گل جلو بودن شروع می کنی. بعضی از تیم ها برای دفاع کردن به میدان می آیند و بجز کارهای دفاعی به چیز دیگری فکر نمی کنند. در این حالت اگر بازیکن بااستعدادی داشته باشی می توانی خود را از چنین مشکلی رها کنی. بنابراین فوتبال به هنرمند نیاز دارد نه دانشمند.

او ادامه داد: متاسفانه چند بازیکن بزرگ یوونتوس آسیب دیده هستند و این باعث شده تا تیم ما هنوز شکل نهایی خود را پیدا نکند. باید هر چه سریعتر این بازیکنان را آماده بازی کنیم. بدون شک یوونتوس با بازگشت آنها بسیار قویتر خواهد شد و بازیهای بهتری را به نمایش خواهد گذاشت. طبیعی است که قدرت ما با این بازیکنان بیشتر میشود.

آلگری در حالی هدایت یوونتوس را برعهده گرفت که این تیم با آنتونیو کونته در سه سال اخیر رقابتهای سری A به راحتی عنوان قهرمانی را به دست آورد. آلگری به این سوال که آیا تاکتیک او با آنتونیو کونته فرق دارد این گونه پاسخ داد: طبیعی است که هر مربی افکار و اندیشههای خاص خود را دارد. هر مربی دوست دارد تیمش را با سبکی که دوست دارد به میدان بفرستد و این اصلا عجیب نیست. بر این باورم که بازیکنان یوونتوس بزرگتر از هر تاکتیکی هستند. اگر در هر دیدار تنها و تنها بر تاکتیک اتکا کنیم بازی فوتبال هم مثل بازیهای کامپیوتری می شود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 10:27

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا