به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 آبان 1399

ستاره جدید هوندا آماده شد

در آستانه نمایشگاه دیترویت؛

ستاره جدید هوندا آماده شد

» سرویس: اقتصادي - خودرو

خودروی هوندا آکورا ان اس ایکس پس از صرف سه سال زمان برای طراحی آن، سرانجام آماده عرضه به بازار شد و بدون شک یکی از ستارههای نمایشگاه خودروی دیترویت 2015 خواهد بود.

به گزارش ایسنا، خودروی مفهومی اولیه که مدل جدید این خودرو بر مبنای آن است در نمایشگاه دیترویت 2012 به نمایش درآمده بود. برند گران قیمت هوندا تصمیم گرفته است با مدل تولیدی در این نمایشگاه حضور داشته باشد و اگرچه خودروی نهایی به معنای شبیه بودن آن به مدل مفهومی است اما هوندا هنوز از ان اس ایکس جدید رونمایی نکرده و در عوض تصاویر محدودی از این خودرو را منتشر کرده است.

همچنین تایید شده است که طراحی سه موتوره که در خودروی مفهومی ارایه شده بود در مدل نهایی این خودرو نیز وجود دارد. خودروی جدید یک موتور برقی دارد که هر یک از چرخهای جلو را به حرکت درمیآورد و یک موتور دو قلوی توربو شارژ دارد که چرخهای عقبی را به حرکت درمیآورند. این رویکرد دوستدار محیط زیست مشابه برخی از رقیبان اروپایی هوندا بویژه فراری، پورشه، مک لارن و تا حدودی بی ام و است.

هوندا آکورا

تد کلوس، سرمهندس و مدیر پروژه جهانی هوندا در مورد طراحی ان اس ایکس گفت: پس از سه سال کار طراحی فشرده خوشحالیم که این سوپرخودروی نسل جدید را به دنیا نشان میدهیم.

بر اساس گزارش یاهونیوز، هوندا آکورا ان اس ایکس رسما در 12 ژانویه در کنفرانس مطبوعاتی این شرکت در نمایشگاه بین المللی آمریکای شمالی رونمایی خواهد شد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 28-09-1393, 10:25

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا