به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

شهنازی: خوشحالم تکلیف تیم فوتبال امید مشخص شد/ بودجه کمیته کافی نیست

شاهرخ شهنازی در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره انتخاب محمد خاکپور به عنوان سرمربی تیم ملی امید و اینکه آیا فدراسیون با شما در این باره مشورت کرده یا خیر، گفت: مبارک باشد. البته من روی شخص سرمربی نظری ندارم، اما همین که فدراسیون یک نفر را انتخاب کرد خوب است. درباره مشورت فدراسیون با کمیته هم چون در ایران نبودم اطلاعی ندارم، شاید آنها با کیومرث هاشمی صحبت کرده باشند. امیدواریم که این تیم بتواند به المپیک راه پیدا کند.

وی درباره بازدید مسئولان کمیته از اردوهای تیمهای ملی رشتههای مختلف، اظهار داشت: برنامههای ما مانند برنامههای بازیهای آسیایی است. به اردوها سرکشی میکنیم، برنامههای فدراسیونها را برای کسب سهمیه میگیریم و تلاش ما این است با دیدار دوستان جو صمیمی راه بیندازیم.

دبیر کل کمیته ملی المپیک درباره اینکه فکر میکنید ایران بتواند نسبت به دوره قبل سهمیههای بیشتری بگیرد و این بودجهای که برای شما پیشبینی شده کافی است، تصریح کرد: ما تلاش میکنیم سهمیه بیشتری بگیریم، اما پیشگویی کار خوبی نیست. با برنامههایی که کمیته دارد، بودجه زیادی را لازم داریم. فعلا هم در مضیقه مالی به سر میبریم چرا که تمام بودجه ما صرف بازیهای آسیایی، ساحلی و المپیک نوجوانان شد. در تلاشیم در جلسه با دوستان دولت این مشکل را حل کنیم. هفته آینده قرار است در این باره جلسهای را دوستانمان در دولت داشته باشیم.

انتهای پیام/خ

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا