به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

بابک: هر کسی را نمی‌توانیم به عنوان سرمربی جوانان انتخاب کنیم

حسن بابک در گفتوگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره مسافرت چند روزهاش به خارج از کشور، گفت: ما هم مانند سایر مردم میتوانیم از چند روز مرخصی استفاده کنیم؛ من هم برای رسیدگی به امور شخصیام به آمریکا رفته بودم. با توجه به اینکه تیم ملی برنامه خاصی نداشت و حضور من در جام باشگاههای جهان الزامی نبود و سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی نیز بر این رقابتها نظارت داشت چند روز مرخصی گرفتم هر چند که مسابقات را از آنجا زیر نظر داشتم.

وی در خصوص طولانی شدن پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی فرنگی جوانان گفت: البته کار جوانان روی زمین نمانده است و زیر نظر سرمربی بزرگسالان و سایر اعضای کادر فنی، آنها در کنار بزرگسالان تمرینات خود را دنبال میکنند و هیچ لطمهای به جوانان وارد نمیشود. با توجه به اینکه در حال حاضر جوانان برنامه خاصی ندارند تشخیص دادیم تا زیاد عجله نکنیم تا با کمک اعضای شورای فنی بهترین گزینه را برای این تیم انتخاب کنیم.

بابک تصریح کرد: هر کسی را نمیتوانیم به عنوان سرمربی جوانان انتخاب کنیم چرا که نه تنها باید شرایط آییننامهای لازم را داشته باشد بلکه با توجه به حساسیت این مقطع سنی باید از تواناییهای فنی لازم نیز برخوردار باشد. در حال حاضر در نهایت 10 گزینه شرایط احراز سرمربیگری جوانان را دارند که از بین آنها 4-3 نفر را گزینش و انتخاب کردهایم و صحبتهای لازم با آنها شده است که پس از تأیید اعضای شورای فنی مشغول کار خواهند شد.

وی افزود: سرمربی جوانان باید سیاستهای فدراسیون را اعمال کند و هماهنگیهای لازم را با مجموعه کشتی فرنگی داشته باشد. اینکه دو بار گزینه معرفی کردم و مورد قبول اعضای شورای فنی قرار نگرفت نشان میدهد که تصمیمات در فدراسیون کشتی فردی نیست و بر اساس خرد جمعی عمل میشود. در هر صورت اختلاف سلیقه در هر مجموعهای طبیعی است؛ ما هم تلاش میکنیم بهترین گزینه را برای تیم جوانان انتخاب کنیم چرا که هدف ما ارتقای جایگاه کشتی فرنگی است.

مدیر تیمهای ملی کشتی فرنگی در خصوص گزینههای مورد نظرش گفت: سیمخواه، جهاندیده، شربیانی و جمشیدی برای گرفتن رأی اعتماد به شورای فنی معرفی خواهند شد و این شورای فنی است که تشخیص میدهد کدامیک صلاحیت لازم را دارند البته مربیان خوب دیگری هم داریم که کاربلد هستند و از نظر فنی جایگاه بالایی دارند، اما آییننامه اجازه نمیدهد به عنوان سرمربی کار کنند.

انتهای پیام/د

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا