به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 فروردین 1398

نامزد احتمالی انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا: محاصره اقتصادی کوبا برای تغییر رژیم کارساز نبود

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، یک سناتور جمهوریخواه و نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری 2016 به ناکارآمدی محاصره اقتصادی کوبا توسط ایالات متحده اذعان کرد.

«رند پال» از نامزدهای محتمل جمهوریخواه انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا و سناتور روز پنجشنبه با اشاره به اعلام ازسرگیری روابط این کشور با کوبا گفت: «محاصره اقتصادی 50 ساله کوبا، کارساز نبوده است».

سناتور ایالت کنتاکی افزود: «اگر هدف از محاصره اقتصادی تغییر رژیم بود، مطمئنا اینطور به نظر میرسد که کارساز نبوده و شاید محاصره اقتصادی به مردم کوبا بیش از رژیم آن ضربه میزند؛ در نهایت به نظر من باز کردن درها به روی کوبا، نظر خوبی است».

روز گذشته و ساعاتی پس از انتشار خبر آزادی «آلن گراس» شهروند آمریکایی توسط دولت کوبا در قبال آزادی سه شهروند کوبایی زندانی در آمریکا «باراک اوباما» و «رائول کاسترو» به طور همزمان طی سخنرانی در کشورهای خود گفتند که روند عادیسازی روابط واشنگتن و هاوانا را آغاز کردند.

حمایت رند پال از برقراری روابط اقتصادی با کوبا در حالی مطرح شده که گروهی از سیاستمداران جمهوریخواه از جمله «مارکو روبیو»، سناتور جمهوریخواه ایالت فلوریدا و «جان بینر» رئیس اکثریت جمهوریخواهان مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته با اقدام اوباما مخالفت کردند.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی