به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

نامزد احتمالی انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا: محاصره اقتصادی کوبا برای تغییر رژیم کارساز نبود

به گزارش گروه بینالملل خبرگزاری فارس، یک سناتور جمهوریخواه و نامزد احتمالی انتخابات ریاست جمهوری 2016 به ناکارآمدی محاصره اقتصادی کوبا توسط ایالات متحده اذعان کرد.

«رند پال» از نامزدهای محتمل جمهوریخواه انتخابات آتی ریاست جمهوری آمریکا و سناتور روز پنجشنبه با اشاره به اعلام ازسرگیری روابط این کشور با کوبا گفت: «محاصره اقتصادی 50 ساله کوبا، کارساز نبوده است».

سناتور ایالت کنتاکی افزود: «اگر هدف از محاصره اقتصادی تغییر رژیم بود، مطمئنا اینطور به نظر میرسد که کارساز نبوده و شاید محاصره اقتصادی به مردم کوبا بیش از رژیم آن ضربه میزند؛ در نهایت به نظر من باز کردن درها به روی کوبا، نظر خوبی است».

روز گذشته و ساعاتی پس از انتشار خبر آزادی «آلن گراس» شهروند آمریکایی توسط دولت کوبا در قبال آزادی سه شهروند کوبایی زندانی در آمریکا «باراک اوباما» و «رائول کاسترو» به طور همزمان طی سخنرانی در کشورهای خود گفتند که روند عادیسازی روابط واشنگتن و هاوانا را آغاز کردند.

حمایت رند پال از برقراری روابط اقتصادی با کوبا در حالی مطرح شده که گروهی از سیاستمداران جمهوریخواه از جمله «مارکو روبیو»، سناتور جمهوریخواه ایالت فلوریدا و «جان بینر» رئیس اکثریت جمهوریخواهان مجلس نمایندگان آمریکا روز گذشته با اقدام اوباما مخالفت کردند.

انتهای پیام/

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا