به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

اهتمام جدی به تکمیل بیمارستان‌های نیمه‌تمام در قم

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، علی لاریجانی پنجشنبه شب در حاشیه جلسه با وزیر بهداشت و جمعی از خیرین قم در گفتوگو با خبرنگاران گفت: از وزیر بهداشت که امروز وقت بسیاری را برای بررسی وضعیت بهداشت و درمان قم گذاشتند، تقدیر میکنم.

وی اضافه کرد: یکی از دغدغههای وزیر بهداشت تهیه نقشه جامعی برای نیازهای بهداشتی شهر قم بود و امروز شاهد هستیم که خیرین در این خصوص وارد عمل شده و نشستهایی برای حل مشکلات پزشکی و درمانی شهر قم برگزار شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایدههای مختلف مطرح و مقرر شد که ابتدا تکمیل بیمارستانهای نیمه تمام قم در اولویت قرار گرفته و راههایی پیشنهاد شد.

وی اضافه کرد: مقرر شد همچنین در نشستی از راههای مطرح شده، بهترین راه حل در خصوص تکمیل بیمارستانهای نیمهتمام انتخاب شده و وزارت بهداشت نیز کمکهای لازم را خواهد داشت.

لاریجانی ادامه داد: بخش دیگری از جلسه مربوط به بررسی وضعیت چند بیمارستان دیگر و همچنین طرح ساخت دهکده سلامت و بیمارستان 800 تختوابی بود و در این خصوص طرح و ایده کلی مطرح شد.

وی ادامه داد: در این خصوص نیز قرار بر این شد که طرح مهندسی آن آماده شده و این بیمارستان با کمک خیرین احداث شده تا تحولی در بخش بهداشت و درمان محقق شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از مراجع تقلید تشکر میکنم که در این زمینه حمایت کردهاند و پیشنهادهایی نیز در خصوص تکمیل بیمارستانها ارائه کردهاند و حمایتهایی نیز داشتهاند.

انتهای پیام/2258/گ۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا