به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

اهتمام جدی به تکمیل بیمارستان‌های نیمه‌تمام در قم

به گزارش خبرگزاری فارس از قم، علی لاریجانی پنجشنبه شب در حاشیه جلسه با وزیر بهداشت و جمعی از خیرین قم در گفتوگو با خبرنگاران گفت: از وزیر بهداشت که امروز وقت بسیاری را برای بررسی وضعیت بهداشت و درمان قم گذاشتند، تقدیر میکنم.

وی اضافه کرد: یکی از دغدغههای وزیر بهداشت تهیه نقشه جامعی برای نیازهای بهداشتی شهر قم بود و امروز شاهد هستیم که خیرین در این خصوص وارد عمل شده و نشستهایی برای حل مشکلات پزشکی و درمانی شهر قم برگزار شده است.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ایدههای مختلف مطرح و مقرر شد که ابتدا تکمیل بیمارستانهای نیمه تمام قم در اولویت قرار گرفته و راههایی پیشنهاد شد.

وی اضافه کرد: مقرر شد همچنین در نشستی از راههای مطرح شده، بهترین راه حل در خصوص تکمیل بیمارستانهای نیمهتمام انتخاب شده و وزارت بهداشت نیز کمکهای لازم را خواهد داشت.

لاریجانی ادامه داد: بخش دیگری از جلسه مربوط به بررسی وضعیت چند بیمارستان دیگر و همچنین طرح ساخت دهکده سلامت و بیمارستان 800 تختوابی بود و در این خصوص طرح و ایده کلی مطرح شد.

وی ادامه داد: در این خصوص نیز قرار بر این شد که طرح مهندسی آن آماده شده و این بیمارستان با کمک خیرین احداث شده تا تحولی در بخش بهداشت و درمان محقق شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: از مراجع تقلید تشکر میکنم که در این زمینه حمایت کردهاند و پیشنهادهایی نیز در خصوص تکمیل بیمارستانها ارائه کردهاند و حمایتهایی نیز داشتهاند.

انتهای پیام/2258/گ۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی