به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

مدیریت کیفیت ناجا نقش موثری در ارتقای اعتماد عمومی و احساس امنیت دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‏آباد، مهدی صاحبسادهکار پنجشنبه شب در بازدید از کلانتری 11 و 14 شهرستان خرمآباد بیان داشت: سازمانهای ارائهدهنده خدمات در عصر حاضر ناگزیر هستند که برای بقا به کیفیت خدمات خود توجه کنند تا از این طریق بتوانند رضایت ارباب رجوعهای خود را به دست آورند که رسیدن به این مهم تنها از طریق اعمال مدیریت صحیح امکانپذیر است.

وی افزود: مدیریت نیز برای ارتقا کیفیت نیازمند ابزارهای مختلفی است که یکی از این ابزارها پیادهسازی نظام کیفیت فراگیر است. کیفیت فراگیر در اصل یک فرهنگ است که در ادامه تبدیل به ابزار میشود، یعنی ابتدا باید ایده و فکر کیفیت جامع در ذهن همه کارکنان شکل گیرد تا پس از مدتی مفاهیم ذهنی آن تبدیل به عمل شود و به عنوان یک ابزار افزایشدهنده کیفیت در سازمانها به کار گرفته شود.

سادهکار هدف اساسی نظام کیفیت فراگیر را درگیر کردن همه کارکنان سازمان از مدیریت عالی تا پایینترین سطح سازمان به منظور جلب رضایت ارباب رجوع دانست و بیان داشت: از طریق ارائه خدمات با کیفیت عالی است که میتوان سرمایه اجتماعی را به دست آورد، عنصر مهمی که نقشی تعیینکننده برای پلیس به عنوان یک ناظم اجتماعی دارد.

به گزارش فارس، دفتر تحقیقات کاربردی استان لرستان اقدام به بازدید و رفع معایب از مکنای کلانتریهای هدف شهرستان خرمآباد 11خیام و 14 مجاهدین اسلام بر اساس بازبینه کرده و در این راستا محصولات علمی مورد نیاز را تهیه و به کلانتریهای مذکور تحویل داده است.

انتهای پیام/2304/گ۲۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا