به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

ساخت و سازهای غیرمجاز مهمترین مشکل شهر بیجار است

به گزارش خبرگزاری فارس از بیجار، بیژن زندیه پنجشنبه شب در جلسه مشترک با شورای اسلامی این شهر و شهردار بیجار پیرامون بررسی حل مشکلات شهر، اظهار کرد: گستردگی حوزه کاری شهرداری و تنوع در ارائه خدمات و ارتباط مستقیم با مردم بر کسی پوشیده نیست.

وی ضمن تقدیر از خدمات ارائه شده توسط شهرداری و شورای شهر بیجار، گفت: در کنار این خدمات مسائل و مشکلاتی در سطح شهر بیجار وجود دارد که برخی از آنها اعتبار زیادی لازم ندارد بلکه همت و تلاش مضاعف را میطلبد.

زندیه با بیان اینکه مهمترین مسئله در شهرستان بیجار بحث زیرساختها گفت: تا زمانی که زیرساختها تکمیل نشود مسائل و موارد لاینحل بوده و کارها نیز بیهوده خواهد بود.

وی ادامه داد: متأسفانه در گذشته به مسئله زیرساختها توجه نشده و عدم توجه و دقت کافی در این حیطه مشکلات فراوانی را ایجاد کرده است.

وی بحث هدایت آبهای سطحی در بیجار را یکی از مشکلات عدیده این شهر خواند و خاطرنشان کرد: در زمان تزریق اعتبارات به این مشکل توجه نشده است و اکنون ساماندهی اصولی آبهای سطحی نیازمند میلیاردها ریال هزینه است.

فرماندار بیجار خواستار زیباسازی شهر بیجار در کنار بحث زیرساختها شد و گفت: بحث زیباسازی از اصولی است که باید مد نظر شهرداری قرار بگیرد.

زندیه مهمترین مسئله شهر بیجار را ساخت و سازهای غیرمجاز دانست که عدم رسیدگی به آنها مسیر قانونشکنی را هموار میکند.

وی بر تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز بر اساس حکم ماده 100 تأکید کرد و گفت: هیچکس در برابر قانون نمیتواند ایستادگی کند و ایرادی بر این حکم وارد نیست.

فرماندار بیجار در ادامه رعایت نکردن حکم قانونی تخریب ساخت و سازهای غیرمجاز تبعات منفی از جمله ایجاد الگویی نامتعارف و نامناسب برای سایرین و نادیده گرفتن قانون خواهد شد.

ساماندهی مشاغل مزاحم و دستفروشان سطح شهر

وی گفت: شهرداری بیجار موظف به ایجاد پارکینگ عمومی است و در این زمینه میتواند از بخش خصوصی مشارکت بگیرد.

زندیه خواستار ساماندهی وانتهای فروش میوه در سطح شهر بیجار شد و گفت: با توجه به مطرح شدن این موضوع در شورای ترافیک، اما متأسفانه شهرداری در این راستا اقدامی در این خصوص انجام نداده است.

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود خواستار ساماندهی دستفروشان به ویژه در پشت بازار این شهر و همچنین ساماندهی مشاغل مزاحم در سطح خیابانها و پیادهروهای بیجار شد.

فرماندار بیجار گفت: برخی مصوبات از جمله پروژه پارک سراب همچنان اجرایی نشده و تا کنون هم، شهرداری مشکلات عدم اجرای این پروژه را به فرمانداری ارائه نکرده است.

وی در پایان خواستار تعامل میان دستگاههای اجرایی شهرستان بیجار در راستای بهبود روند کاری و ارائه خدمات به شهروندان شد و گفت: تعامل میان دستگاههای اجرایی و سازمانها موجب پیشرفت شهر بیجار شده و از بروز مشکلات بزرگتر جلوگیری میکند.

انتهای پیام/79015/گ۴۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی