به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 29 دی 1397

ایجاد 4 ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر برازجان

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، ماشاءالله احمدی شامگاه پنجشنبه در آیین نصب ایستگاههای پلیس راهنمایی و رانندگی در برازجان اظهار داشت: برازجان از شهرهای بزرگ استان است و برای زیباسازی این شهر و عمران و آبادانی شهر تمام همت خود را به کار گرفتهایم.

وی افزود: ساماندهی و روانسازی ترافیک شهری از مهمترین دغدغههای مسئولان مدیریت شهری برازجان است و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

شهردار برازجان از ایجاد چهار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر برازجان خبر داد و خاطرنشان کرد: تعدادی از این ایستگاهها خریداری و نصب شده و مابقی نیز به زودی انجام میشود.

احمدی تصریح کرد: طی چند سال گذشته، شهرداری با هماهنگی شورای ترافیک شهرستان، برای برقراری انضباط ترافیکی، به ویژه در مناطق پر رفت و آمد، برنامههایی را به اجرا گذاشته که از آن جمله میتوان به اصلاحات هندسی، نصب چراغهای ترافیکی، بازگشایی معابر، مسدود کردن برخی بریدگیها، نصب سرعتگاهها و... اشاره کرد.

شهردار برازجان گفت: مردم، مهمترین عنصر نقشآفرین در کاهش ترافیک هستند که میتوانند با اجرای دقیق قانون و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی علاوه بر داشتن شهری بدون ترافیک، به مدیریت شهری نیز در راستای خدمت رسانی به آنان، کمک شایانی کنند.

وی به خرید و نصب ایستگاههای پلیس راهنمایی و رانندگی در چهار نقطه از شهر اشاره کرد و اظهار داشت: این اقدام در راستای کنترل بیشتر ترافیک شهری در نقاط پرحادثه، انجام گرفته است.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری برازجان نیز بیان کرد: تاکنون یک ایستگاه در میدان 17 شهریور مورد بهرهبرداری قرار گرفته است.

بهزاد احمدیفرد افزود: به زودی سه ایستگاه دیگر نیز در میدان فردوسی، تقاطع مخابرات و تقاطع میهن دشتستان نصب خواهد شد.

انتهای پیام/2452/گ20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی