به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

ایجاد 4 ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر برازجان

به گزارش خبرگزاری فارس از دشتستان، ماشاءالله احمدی شامگاه پنجشنبه در آیین نصب ایستگاههای پلیس راهنمایی و رانندگی در برازجان اظهار داشت: برازجان از شهرهای بزرگ استان است و برای زیباسازی این شهر و عمران و آبادانی شهر تمام همت خود را به کار گرفتهایم.

وی افزود: ساماندهی و روانسازی ترافیک شهری از مهمترین دغدغههای مسئولان مدیریت شهری برازجان است و امیدواریم به اهداف مورد نظر برسیم.

شهردار برازجان از ایجاد چهار ایستگاه پلیس راهنمایی و رانندگی در شهر برازجان خبر داد و خاطرنشان کرد: تعدادی از این ایستگاهها خریداری و نصب شده و مابقی نیز به زودی انجام میشود.

احمدی تصریح کرد: طی چند سال گذشته، شهرداری با هماهنگی شورای ترافیک شهرستان، برای برقراری انضباط ترافیکی، به ویژه در مناطق پر رفت و آمد، برنامههایی را به اجرا گذاشته که از آن جمله میتوان به اصلاحات هندسی، نصب چراغهای ترافیکی، بازگشایی معابر، مسدود کردن برخی بریدگیها، نصب سرعتگاهها و... اشاره کرد.

شهردار برازجان گفت: مردم، مهمترین عنصر نقشآفرین در کاهش ترافیک هستند که میتوانند با اجرای دقیق قانون و رعایت قوانین راهنمایی و رانندگی علاوه بر داشتن شهری بدون ترافیک، به مدیریت شهری نیز در راستای خدمت رسانی به آنان، کمک شایانی کنند.

وی به خرید و نصب ایستگاههای پلیس راهنمایی و رانندگی در چهار نقطه از شهر اشاره کرد و اظهار داشت: این اقدام در راستای کنترل بیشتر ترافیک شهری در نقاط پرحادثه، انجام گرفته است.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری برازجان نیز بیان کرد: تاکنون یک ایستگاه در میدان 17 شهریور مورد بهرهبرداری قرار گرفته است.

بهزاد احمدیفرد افزود: به زودی سه ایستگاه دیگر نیز در میدان فردوسی، تقاطع مخابرات و تقاطع میهن دشتستان نصب خواهد شد.

انتهای پیام/2452/گ20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا