به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 2 آبان 1399

تخریب 25 منزل مسکونی به دست سازمان منطقه آزاد قشم

  به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، سیدمسلم دریانورد پنجشنبه شب در جمع نمایندگان حوزه انتخابیه بندرعباس آشوری و آرامی در مسجد ابوبکر صدیق درگهان اظهار داشت: در هفته گذشته گشت اراضی سازمان منطقه آزاد قشم به همراه بیش از 200 مامور نیروی انتظامی، بالغ بر 25 دستگاه منزل مسکونی را به جرم اینکه هیچگونه مجوزی نداشتهاند را تخریب کردند.

وی افزود: این در حالی است که در منزل شیخ عیسی چهرهافروز امام جمعه درگهان پیرو جلسهای که با شعبانیفرد جهرمی سرپرست سازمان منطقه آزاد قشم داشتیم، دستور و صورتجلسه شد که برای این اراضی سند صادر شود و اعلام کردند که مردم تشکیل پرونده دهند و بررسیهای لازم صورت پذیرد.

رئیس شورای درگهان با اشاره به اینکه به همین منظور کمیتهای تشکیل شد، اضافه کرد: دستگاههای مربوطه از جمله فرمانداری و سازمان منطقه آزاد، نماینده خود را مشخص و نماینده  شورا و شهرداری نیز معرفی گردید و برای 15 دستگاه از این منازل با هماهنگی ادارات مربوطه برای رفع مشکل برق آنها اقدام شد.

وی ادامه داد: این در حالی است که از این طرف این اتفاقات رخ میدهد و از سوی دیگر گشت اراضی سازمان منطقه آزاد، تمامی منازل را بدون اطلاع و هماهنگی با نمایندگان مردم تخریب کرده است.

دریانورد با اشاره به اینکه فرماندار، بخشدار مرکزی را به نمایندگی از سوی فرمانداری برای این امر معرفی کرد، اظهار داشت: در منزلی که در آن سکونتی وجود دارد و خانوادهای در آن زندگی میکنند آیا نباید قبل از تخریب این منازل، از طریق اخطاریه یا احضاریه به آنها اعلام شود.

رئیس شورای درگهان در پایان با عنوان اینکه اول امید ما و مردم محروم این منطقه به خدا و سپس به شما نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی است، تاکید کرد: اگر منطقه آزاد با برخورد نادرست با مردم به این شکل ادامه دهد، بنده به دلیل اینکه بیش از این شرمنده مردم نشوم، نهتنها استعفا خواهم داد بلکه بهتر است که از این شهر بروم.

به گزارش فارس، در دیدار مردمی آشوری و آرامی به عنوان نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی، سالاری دادستان شهرستان قشم و دلاوری رئیس دادگستری شهرستان قشم نیز حضور داشتند.

انتهای پیام/88001/گ30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا