به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

سهم 485 میلیارد تومانی استان همدان در مالیات سال 94

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان سیدناصر محمودی شامگاه پنجشنبه در اجلاس ماهیانه اتاق اصناف همدان از تعیین رشد 50 درصدی مالیات استان در سال 94 خبر داد و افزود: سهم مالیات استان در سال آینده 485 میلیارد تومان تعیین شده است.

وی تصریح کرد: تعیین چنین سهمی برای استان سنگین است و به دنبال کاهش آن تا 25 درصد هستیم. این افزایش سهم مالیات قطعا فشار مضاعفی بر اصناف و مردم به وجود میآورد. باید به دنبال منابع جدیدی برای مالیات باشیم تا به عدالت نسبی در مالیات برسیم.

محمودی وضعیت کنونی دولت و کاهش قیمت نفت را یادآور شد و افزود: با وجود فروش نفت به قیمت 50 تا 60 دلار باید به فکر ذخیره این منبع بزرگ برای آینده بود. با جلسات متعدد و هماهنگی با مسئولان به دنبال کاهش سهم مالیات استان خواهیم بود.

رئیس اتاق اصناف همدان نیز در ادامه با انتقاد از سهم مالیاتی پیش بینی شده برای استان گفت: همدان توانایی تحقق این میزان مالیات را ندارد.

حمیدرضا فرسایی بیمه اصناف را از دیگر موارد مهم همدان دانست و افزود: در حدود 70 درصد از اصناف بیمه نیستند که باید پیگیری شود.

وی در مورد قانون نظام صنفی نیز اظهار داشت: مجمع امور صنفی همدان آمادگی هرگونه کمک به نمایندگان استان را برای این اجرای این طرح دارد.

انتهای پیام/89017/گ20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا