به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 5 آبان 1399

جلوی تصمیم‌های غلط را خواهیم گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، منصور آرامی پنجشنبه شب در جمع مردم درگهان اظهار داشت: اگر در کشور تصمیمی بگیریم که در آن رفاه، آسایش و در حقیقت راحتی فکر برای مردم نباشد حتما در تصمیمگیری ما یک اشکالی وجود دارد.

وی مردم را سرمایه ملی و پشتیبان نظام و رهبری عنوان کرد و افزود: مهمترین، حساسترین و تعیینکنندهترین مسئله برای هر ملت، مردم آن کشور هستند که ما در دنیا به آن میبالیم و افتخار میکنیم.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اگر تصمیمی در کشور از طرف مدیری گرفته شود که این اعتماد بین نظام و مردم را کمرنگ یا خدشهدار کند، یقینا تصمیم اشتباه و خطایی در آن صورت گرفته است.

آرامی در این راستا اظهار داشت: باید در سایه دینداری و مردمداری به گونهای حرکت کنیم که بر محوریت اساس نظام اسلامی، اعتماد مردم را جلب و نگذاریم که بیاعتمادی شکل گیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از مشکلات پیشآمده بین مردم و بعضی از مسئولان در درگهان ابراز تاسف و خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات پیشآمده از تمامی ظرفیتهای قانونی استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم جلو تصمیمگیریهای غلط را بگیریم و این نوع تصمیمگیری را مسئولان سابق منطقه آزاد نیز داشتهاند.

وی عنوان کرد: از شرایط قانونی در مجلس شورای اسلامی استفاده و برای مدیریت دوگانه و مالکیت مردم بر اراضی خود در جهت حل مشکلات در جزیره استفاده و در این زمینه اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام/88001/گ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا