به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 3 اردیبهشت 1398

جلوی تصمیم‌های غلط را خواهیم گرفت

به گزارش خبرگزاری فارس از قشم، منصور آرامی پنجشنبه شب در جمع مردم درگهان اظهار داشت: اگر در کشور تصمیمی بگیریم که در آن رفاه، آسایش و در حقیقت راحتی فکر برای مردم نباشد حتما در تصمیمگیری ما یک اشکالی وجود دارد.

وی مردم را سرمایه ملی و پشتیبان نظام و رهبری عنوان کرد و افزود: مهمترین، حساسترین و تعیینکنندهترین مسئله برای هر ملت، مردم آن کشور هستند که ما در دنیا به آن میبالیم و افتخار میکنیم.

نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اگر تصمیمی در کشور از طرف مدیری گرفته شود که این اعتماد بین نظام و مردم را کمرنگ یا خدشهدار کند، یقینا تصمیم اشتباه و خطایی در آن صورت گرفته است.

آرامی در این راستا اظهار داشت: باید در سایه دینداری و مردمداری به گونهای حرکت کنیم که بر محوریت اساس نظام اسلامی، اعتماد مردم را جلب و نگذاریم که بیاعتمادی شکل گیرد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی از مشکلات پیشآمده بین مردم و بعضی از مسئولان در درگهان ابراز تاسف و خاطرنشان کرد: برای حل مشکلات پیشآمده از تمامی ظرفیتهای قانونی استفاده خواهیم کرد تا بتوانیم جلو تصمیمگیریهای غلط را بگیریم و این نوع تصمیمگیری را مسئولان سابق منطقه آزاد نیز داشتهاند.

وی عنوان کرد: از شرایط قانونی در مجلس شورای اسلامی استفاده و برای مدیریت دوگانه و مالکیت مردم بر اراضی خود در جهت حل مشکلات در جزیره استفاده و در این زمینه اقدام خواهیم کرد.

انتهای پیام/88001/گ20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی