به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

مسابقات قهرمانی فوتبال بندر جاسک پایان یافت

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرجاسک، مسابقات فوتبال بزرگسالان بخش مرکزی که به همت هئیت روستایی و بازیهایی بومی محلی و همکاری اداره ورزش و جوانان شهرستان با شرکت هفت تیم به مدت دو ماه برگزار و ادامه یافت، پنجشنبه شب با شناخت قهرمان به کار خود پایان داد.

این در حالیست که پس از هفتهها تلاش و رقابت میان تیمهای شرکتکننده و مشخص شدن سه تیم نخست این مسابقات جامهای رنگارنگ برترینها با حضور مراد زرهی معاون عمرانی و برنامهریزی فرمانداری جاسک، عبدالمجید مرادی رئیس اداره ورزش و جوانان و بخشدار مرکزی در میان سیل تشویق علاقهمندان به فوتبال، به برترینهای این رقابتها اعطا شد.

در دیدار پایانی این پیکارها تیم گیگن با نتیجه پرگل 10 بر صفر از سد تیم شاهین کوییک بالا گذشت و با 16 امتیاز جام قهرمانی را بالای سر برد.

همچنین تیمهای نگر و دهیاری کوییک به ترتیب عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

عبدالرحمن شهیانی از تیم قهرمان با زدن 13 گل به عنوان آقای گل و طالب بدره، عبدالرحیم بدزهره به ترتیب از سوی کمیته مسابقات فنیترین بازیکن و اخلاق لقب گرفتند.

مراد زرهی معاون برنامهریزی و عمرانی فرماندار جاسک در حاشیه این مراسم گفت: ورزش موجب سلامتی، شادابی و نشاط جامعه میشود و در این راستا دولت تدبیر و امید در بحث ورزش و جوانان توجه خوبی دارد.

وی ادامه داد: متولیان ورزش در استان و شهرستان باید زمینه رشد شکوفایی ورزش را در روستاهای جاسک فراهم کنند.

زرهی با بیان اینکه ورزشکاران روستاهای جاسک استعدادهای خوبی دارند، تصریح کرد: از محل ماده 180 با همکاری دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی، خصوصا نماینده شرق استان و فرماندار محترم اعتبارات خوبی برای توسعه ورزش روستاها و ایجاد زیرساختهای ورزشی اختصاص داده شده است.

معاون فرماندار جاسک در پایان از اداره ورزش و جوانان و رئیس هئیت روستایی و بازیهایی بومی محلی جاسک که در برگزاری این مسابقات تلاس داشتند، تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام/88001/گ۲۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا