به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 29 دی 1397

چمن مصنوعی استادیوم شهید متقی ساری در بلاتکلیفی

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، چمن مصنوعی استادیم شهید متقی ساری که مدتها در این استادیوم رها شده، بلاتکلیف مانده است.

استادیوم شهید متقی ساری که به عنوان ورزشگاه پیر مرکز استان محسوب میشود و بازیهای مختلف کشوری در این ورزشگاه از زمان لیگ جام قدس کشور در این استادیوم برگزار میشد و باشگاههای بزرگی همچون پرسپولیس، استقلال، سپاهان، فولاد و... در این ورزشگاه بازی کردهاند، در حال حاضر چمن طبیعی مناسبی برای تمرین تیمها و یا انجام مسابقات رسمی ندارد.

پس از رایزنیهای زیاد بالاخره چمن مصنوعی برای نصب وارد این استادیوم شده که ظاهرا با توجه به اختلافات بین دو هیئت فوتبال و دو ومیدانی این چمن مدتهاست که در استادیوم شهید متقی ساری بلاتکلیف رها شده است.

چمن مصنوعی مختص فوتبال است که در این زمینه هیئت فوتبال خواهان نصب این چمن در ورزشگاه است، اما هیئت دو و میدانی نیز با توجه به برگزاری مسابقات در مادههای مختلف و مناسب نبودن چمن مصنوعی برای این رشته مخالف نصب چمن مصنوعی در این  ورزشگاه است.

ورزش ساری با توجه به ظرفیت بسیارخوب در رشتههای مختلف ورزشی به ویژه فوتبال دارای ورزشگاه چمن مصنوعی استاندارد نیست اما با توجه به اینکه پس از مدتها این چمن وارد ساری شده، به دلیل اختلافات به وجود آمده بین دو هیئت بلاتکلیف مانده است.

در حال حاضر دو رشته فوتبال و دو و میدانی در استان به ویژه ساری ظرفیت بسیار خوبی دارند اما با توجه به این مسئله، چمن مصنوعی مدتهاست که در استادیوم شهید متقی بلاتکلیف است.

مسئولان ورزش استان و شهرستان باید هرچه سریعتر قبل از اینکه چمن کیفیت خود را از دست بدهد چارهای بیاندیشند تا مشکل و این اختلافات را برطرف کنند.

در حال حاضر نصب چمن مصنوعی در کشور جا افتاده که نصب این چمن در استادیوم شهید متقی با توجه به نقطه مکانی مرکز شهری با برگزاری کلاسهای مختلف مدارس فوتبال در کشف استعداد و نخبه فوتبال، برگزاری مسابقات رسمی در فوتبال و همچنین از نظر منبع درآمدزایی، میتواند به نفع فوتبال ورزش استان و شهر ساری باشد.

انتهای پیام/86005/گ۲۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی