به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 29 دی 1397

تمام امید ملت ایران به سربازان ولایت فقیه است

به گزارش خبرگزاری فارس از کرمان، مهرعلی بارانچشمه عصر پنجشنبه در حاشیه بازدید از پادگان 05 کرمان اظهار داشت: توجه به ورزش وظیفه تکتک ماست، زیرا ما سرباز ولایت و برای دفاع از کشور و ناموس و قرآن و اسلام آماده هستیم.

وی با بیان اینکه ما لباس مقدس سربازی را بر تن کردهایم و تمام امید ملت ایران به سربازان ولایت فقیه است، تصریح کرد: ما حافظان امنیت این مرز و بوم هستیم و به خودمان میبالیم از اینکه توفیق سربازی و خدمتگزاری را در این زمینه داریم.

بارانچشمه خاطرنشان کرد: تدبیر فرمانده معظم کل قوا این است که ورزش نباید روزی در نیروهای مسلح قطع شود و باید جزو برنامههای اصولی و رفتاری باشد. اگر میخواهیم از سرزمین و میهن خود به خوبی دفاع کنیم باید از آمادگی جسمانی خوبی برخوردار باشیم و همیشه و در همه حال پا در رکاب ولایت فقیه باشیم.

خروجی یگانهای ارتش باید افرادی متدین باشد

در ادامه فرمانده مرکز آموزش 05 شهید سرلشکر علیرضا اشرفگنجویی کرمان اظهار داشت: یکی از مؤلفههای مهم در پایداری و استمرار هر دولت، نیروهای مسلح قدرتمند و توانمند است که در پرتو آموزش، روحیه و رفاه، آمادگی جسمانی و سایر مولفهها قادر به انجام هرگونه ماموریت واگذار شده خواهند بود. 

محمدعلی سعید عسکری بیان کرد: بدیهی است ارتقای توان جسمانی و عاری بودن از هر نوع ناراحتی و بیماری هم از نظر جسمانی و هم از نظر روحی و روانی یکی از فاکتورهای بارز و مشخص نیروهای مسلح مقتدر است.

وی بیان داشت: به همین انگیزه ورزشهای خاص نظامی همچون تیراندازی، شنا، پنجگانه نظامی، جهتیابی، ورزشهای رزمی، کوهپیمایی، راهپیمایی، عبور از موانع و پرش از خودرو از اهمیت ویژهای برای مسئولان، مشمولان و سربازان سازمانی این یگان برخوردار است.

ایران در اوج اقتدار و سرافرازی بهسر میبرد

فرمانده مرکز آموزش 05 شهید سر لشکر علیرضا اشرفگنجویی کرمان تصریح کرد: در همین راستا و برای شکوفایی استعدادها، افزایش تواناییها و قابلیتهای فردی طی یک برنامهریزی مدون از اوقات فراغت مشمولان و سربازان سازمانی مرکز استفاده بهینه به عمل آمده و ورزشهای موصوف را با برگزاری انواع مسابقات ورزشی و فرهنگی و کلاسهای آموزشی به مرحله عملیاتی و اجرایی رساندهایم.

عسکری عنوان کرد: در حال حاضر کشور جمهوری اسلامی ایران در اوج اقتدار و سرافرازی بهسر میبرد و این مرهون پایمردی زنان و مردانی است که برای به ثمر رساندن انقلاب اسلامی و در طول هشت سال دفاع مقدس و بعد از آن با افتخار ایستادگی و مقاومت کردند و مشکلات را پشت سر گذاشتند.

وی خاطرنشان کرد: این یگان در راستای ارج نهادن و تکریم خانوادههای کارکنان پایور و وظیفه و ایجاد انگیزه و ارتقای روحیه خدمتی اقداماتی را در حد توان انجام داده است.

فرمانده مرکز آموزش 05 شهید سرلشکر علیرضا اشرفگنجویی کرمان اظهار کرد: با توجه به آمار نفرات  ورودی و خروجی مشمولان به این پادگان در راستای اجرای فرامین و منویات مام معظم رهبری، خروجی یگانهای ارتش جمهوری اسلامی ایران باید بر اساس شاخصهایی از جمله متدین و انقلابی، امیدوار به آینده، خوشبین به ارتش و نظام مقدس تربیت شوند.

انتهای پیام/80020/گ۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی