به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 29 دی 1397

حضور هیئت‌های ورزشی در مدارس تیران برای کشف دانش‌آموزان مستعد

عباس مرادیان امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در تیران اظهار کرد: ورزش در کشور از اهمیت و جایگاه خاصی برخوردار است که این از علاقه مسئولان به ورزش و ورزشکاران در جامعه است.

وی ادامه داد: ورزشکاران با پیروزی در میادین بینالمللی سرود و پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز درمیآورند و این سبب غرور و افتخار ایرانیان است.

رئیس اداره ورزش و جوانان تیران و کرون در مورد اهمیت ورزش در مدارس شهرستان تیران و کرون بیان کرد: همه مردم نمیتوانند پیامآور شادی و افتخارآفرینی در میادین جهانی و آسیایی برای کشور باشند اما میتوانند با ورزش همگانی سلامت خود و جامعه را تضمین کرده و ورزش همگانی به صورت یک فرهنگ در بین خانوادهها رواج پیدا کند.

وی بیان کرد: برای اینکه ورزش همگانی در جامعه رشد کند، باید ورزش از خانواده آغاز و به جامعه منتقل شود که به نظرم دانشآموزان نقش بهسزایی در این کار دارند و سفیران خوبی بین خانواده و جامعه هستند.

مرادیان در مورد همکاری با آموزش و پرورش شهرستان گفت: همکاری اداره ورزش با دیگر ادارات و نهادهای شهرستان همیشه وجود دارد و در جلسهای که با مدیر آموزش و پرورش شهرستان داشتیم، راههای همکاری دو اداره مورد بررسی قرار گرفت و تعاملهای خوبی انجام شد.

وی ادامه داد: هیئتهای ورزشی شهرستان در مسابقات مختلف آموزشگاههای شهرستان حضور دارند و دانشآموزان مستعد را کشف و به مربیان خود معرفی میکنند و یا اینکه اداره ورزش و جوانان سالنهای ورزشی را برای ورزش در اختیار دانشآموزان قرار میدهد.

رئیس اداره ورزش و جوانان در مورد گلریزان در زورخانه شهرستان گفت: حضرت علی (ع) الگوی ورزشکاران و مردم در جوانمردی و کمک به نیازمندان است و اداره ورزش و جوانان شهرستان با کمک مسئولان و امام جمعه تیران و با حضور خیران شهرستان در راستای کمک به نیازمندان نخستین مراسم گلریزان را در زورخانه برگزار میکند.

وی در مورد مشکل تنها زمین چمن فوتبال شهرستان گفت: با پیگیریهای ابوالفضل ابوترابی نماینده مردم تیران و کرون در مجلس شورای اسلامی و حسن سلیمی فرماندار تیران و با تعامل مالکان زمین، به نتایج مثبتی رسیدهایم و انتظار میرود که به زودی مشکل این ورزشگاه رفع شود.

انتهای پیام/63038/گ۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی