به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 8 آبان 1399

به تجربه بازیکنان گیتی‌پسند باختیم

مهدی ابطحی در گفتوگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، بیان داشت: بازیکنان جوانم نتیجه بازی را به تجربه بازیکنان حریف واگذار کردند، چون هر دو تیم بازی قابل قبولی را در این دیدار به نمایش گذاشتند. برای برد در این بازی وارد میدان شدیم که در نهایت از بدشانسی و هدر دادن موقعیت زیاد گل، بازی را باختیم.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری با انتقاد از قضاوت ضعیف داوران این بازی، افزود: در چند صحنه از جمله پنالتی و اخراج بازیکنم به عینه شاهد بودیم که داوری به نفع تیم میهمان بود.

وی درباره حریفش صنایع گیتیپسند اصفهان، گفت: گیتیپسند از تیمهای خوب فوتسال کشور است که با جذب بازیکنان باتجربه و ملیپوش از مدعیان قهرمانی است.

ابطحی در ادامه با بیان اینکه نتیجه بازی میتوانست چیز دیگری باشد، اذعان داشت: اگر در این بازی محمود لطفی کاپیتان تیم شهروند ساری محروم نبود، شاید نتیجه به نفع تیم ما میشد.

سرمربی فوتسال شهروند ساری با اشاره به اینکه به طور حتم جایگاه تیم شهروند در لیگ تغییر میکند، افزود: از هواداران ساروی که همچون بازیهای گذشته برای حمایت و تشویق تیم محبوب شهرشان در سالن ورزشی حضور یافتند، تشکر میکنم.

به گزارش فارس، تیم فوتسال شهروند ساری که پنجشنبه شب از هفته چهاردهم لیگ برتر فوتسال کشور در سالن ورزشی سیدرسول حسینی میزبان صنایع گیتیپسند اصفهان بود، در نهایت با نتیجه هفت بر پنج شکست خورد.

انتهای پیام/86005/گ۱۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا