به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 30 مهر 1399

13 هزار هکتار از اراضی کشاورزی دشتستان با سد دالکی سیراب می‌شود

حجتالاسلام سیدمهدی موسوینژاد امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: رفع نیازها و دغدغههای مردم دشتستان و اصناف مختلف مورد تاکید قرار دارد و تا جایی که ظرفیت و توان داشته باشیم از خدمت به مردم دریغ نمیکنیم.

وی افزود: سرکشی به مناطق مختلف شهرستان به ویژه مناطق روستایی و دوردست به منظور شناخت دغدغههای مردم است و تاکنون به تمام مناطق روستایی دشتستان سرکشی کردهایم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات زیاد کشاورزان دشتستان خاطرنشان کرد: کشاورزان مشکلات زیادی دارند که فروش نرفتن محصولات و کمبود آب کشاورزی از مهمترین معضلات فعلی این قشر است.

موسوینژاد با اشاره به سفر معاون وزیر نیرو به دشتستان تصریح کرد: طی روزهای اخیر با حضور میدانی معاون وزیر نیرو، وضعیت سد دالکی بررسی شد و مقرر شد در تکمیل این سد تسریع شود تا کشاورزان و مردم این منطقه از برکات آن برخوردار شوند.

وی بیان کرد: 81 میلیارد تومان برای اجرای سد و در مجموع بیش از 380 میلیارد تومان برای تکمیل و توسعه کانالهای پاییندست سد هزینه میشود که اعتبارات مورد نیاز این طرح مهم و ملی را با پیگیریهای بسیار زیاد تامین کردهایم.

موسوینژاد یادآور شد: استاندار بوشهر و مسئولان استان نیز اهتمام خاصی برای تکمیل این سد بزرگ و مهم دارند و انتظار داریم در موعد مقرر شاهد بهرهبرداری از آن باشیم.

وی با بیان اینکه 13 هزار هکتار از اراضی دشتستان با سد دالکی سیراب میشوند گفت: بر اساس پیشبینیهای صورتگرفته، راهاندازی این سد بیش از 10 هزار شغل مستقیم ایجاد میکند.

موسوینژاد تاکید کرد: کشاورزان دشتستان نیازمند توجه بیشتری برای موفقیت در امور خود هستند و مسئولان باید همواره در راستای تامین نیازهای این قشر گام بردارند.

انتهای پیام/2452/گ20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا