به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

13 هزار هکتار از اراضی کشاورزی دشتستان با سد دالکی سیراب می‌شود

حجتالاسلام سیدمهدی موسوینژاد امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: رفع نیازها و دغدغههای مردم دشتستان و اصناف مختلف مورد تاکید قرار دارد و تا جایی که ظرفیت و توان داشته باشیم از خدمت به مردم دریغ نمیکنیم.

وی افزود: سرکشی به مناطق مختلف شهرستان به ویژه مناطق روستایی و دوردست به منظور شناخت دغدغههای مردم است و تاکنون به تمام مناطق روستایی دشتستان سرکشی کردهایم.

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به مشکلات زیاد کشاورزان دشتستان خاطرنشان کرد: کشاورزان مشکلات زیادی دارند که فروش نرفتن محصولات و کمبود آب کشاورزی از مهمترین معضلات فعلی این قشر است.

موسوینژاد با اشاره به سفر معاون وزیر نیرو به دشتستان تصریح کرد: طی روزهای اخیر با حضور میدانی معاون وزیر نیرو، وضعیت سد دالکی بررسی شد و مقرر شد در تکمیل این سد تسریع شود تا کشاورزان و مردم این منطقه از برکات آن برخوردار شوند.

وی بیان کرد: 81 میلیارد تومان برای اجرای سد و در مجموع بیش از 380 میلیارد تومان برای تکمیل و توسعه کانالهای پاییندست سد هزینه میشود که اعتبارات مورد نیاز این طرح مهم و ملی را با پیگیریهای بسیار زیاد تامین کردهایم.

موسوینژاد یادآور شد: استاندار بوشهر و مسئولان استان نیز اهتمام خاصی برای تکمیل این سد بزرگ و مهم دارند و انتظار داریم در موعد مقرر شاهد بهرهبرداری از آن باشیم.

وی با بیان اینکه 13 هزار هکتار از اراضی دشتستان با سد دالکی سیراب میشوند گفت: بر اساس پیشبینیهای صورتگرفته، راهاندازی این سد بیش از 10 هزار شغل مستقیم ایجاد میکند.

موسوینژاد تاکید کرد: کشاورزان دشتستان نیازمند توجه بیشتری برای موفقیت در امور خود هستند و مسئولان باید همواره در راستای تامین نیازهای این قشر گام بردارند.

انتهای پیام/2452/گ20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی