به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 14 آذر 1399

اجرای 2 هزار و 700 پروژه عمرانی در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر

شاپور رستمی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: اجرای پروژههای عمرانی در سطح استان بوشهر با کیفیت بسیار خوب و با سرعت مناسب انجام میشود و در سال جاری پیشرفتهای قابل قبولی نیز داشتهایم.

وی افزود: در شهرستانهای 10 گانه استان بوشهر با تلاش و فعالیت مستمر انجامگرفته، شاهد اجرای پروژههای عمرانی و زیرساختی در حوزههای بهداشت و درمان، عمران شهری، عمران روستایی، آموزش، فرهنگی و... هستیم که تامین به موقع اعتبارات و تکمیل پروژههای نیمهتمام در دستور کار قرار دارد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از اجرای 2 هزار و 700 پروژه عمرانی در شهرستانهای 10 گانه استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: هماکنون 2 هزار و 789 پروژه مهم و بزرگ در شهرستانهای مختلف استان بوشهر در دست اجراست و امسال تاکنون بیش از 800 میلیارد تومان اعتبار به این پروژهها تزریق شده است.

رستمی تصریح کرد: سرکشی به پروژهها و نظارت دقیق بر حسن اجرای پروژهها در دستور کار قرار دارد و هر پروژه به طور متوسط هر دو هفته یکبار توسط کارشناسان عمرانی و فنی بازدید و گزارش پیشرفت فیزیکی پروژهها ارسال میشود.

وی بیان کرد: استاندار تاکید بسیار زیادی بر افزایش کیفیت پروژهها و تسریع در تکمیل آنها دارد و با هدایت و راهنمایی استاندار شاهد پیشرفت خوبی در روند اجرای طرحهای مهم هستیم.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: در شهرستان دشتستان نیز با توجه به وسعت و جمعیت بالایی که دارد شاهد اجرای پروژههای زیادی هستیم و امیدواریم این طرحها در کمترین زمان ممکن به بهرهبرداری برسد.

انتهای پیام/2452/گ20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا
پوشک بزرگسال