به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 24 تیر 1398

اجرای 2 هزار و 700 پروژه عمرانی در شهرستان‌های 10 گانه استان بوشهر

شاپور رستمی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در دشتستان اظهار داشت: اجرای پروژههای عمرانی در سطح استان بوشهر با کیفیت بسیار خوب و با سرعت مناسب انجام میشود و در سال جاری پیشرفتهای قابل قبولی نیز داشتهایم.

وی افزود: در شهرستانهای 10 گانه استان بوشهر با تلاش و فعالیت مستمر انجامگرفته، شاهد اجرای پروژههای عمرانی و زیرساختی در حوزههای بهداشت و درمان، عمران شهری، عمران روستایی، آموزش، فرهنگی و... هستیم که تامین به موقع اعتبارات و تکمیل پروژههای نیمهتمام در دستور کار قرار دارد.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر از اجرای 2 هزار و 700 پروژه عمرانی در شهرستانهای 10 گانه استان بوشهر خبر داد و خاطرنشان کرد: هماکنون 2 هزار و 789 پروژه مهم و بزرگ در شهرستانهای مختلف استان بوشهر در دست اجراست و امسال تاکنون بیش از 800 میلیارد تومان اعتبار به این پروژهها تزریق شده است.

رستمی تصریح کرد: سرکشی به پروژهها و نظارت دقیق بر حسن اجرای پروژهها در دستور کار قرار دارد و هر پروژه به طور متوسط هر دو هفته یکبار توسط کارشناسان عمرانی و فنی بازدید و گزارش پیشرفت فیزیکی پروژهها ارسال میشود.

وی بیان کرد: استاندار تاکید بسیار زیادی بر افزایش کیفیت پروژهها و تسریع در تکمیل آنها دارد و با هدایت و راهنمایی استاندار شاهد پیشرفت خوبی در روند اجرای طرحهای مهم هستیم.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: در شهرستان دشتستان نیز با توجه به وسعت و جمعیت بالایی که دارد شاهد اجرای پروژههای زیادی هستیم و امیدواریم این طرحها در کمترین زمان ممکن به بهرهبرداری برسد.

انتهای پیام/2452/گ20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی