به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

نگاه هیئت فوتبال استان بوشهر به شهرستان‌ها عادلانه است

اللهکرم عباسی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در دشتستان، اظهار داشت: باشگاه سرخپوشان برازجان هماکنون در لیگ برتر استان در جایگاه دوم قرار دارد و از عملکرد تیم در لیگ امسال رضایت کامل دارم.

وی افزود: اخلاقمداری و پرهیز از حاشیه اولویت نخست تیم ما بوده و این مسئله از رموز موفقیت سرخپوشان برازجان در عرصه فوتبال است.

مدیرعامل باشگاه سرخپوشان برازجان با اشاره به مسائل اخیر فوتبال دشتستان و استان طی یک هفته اخیر خاطرنشان کرد: رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر نگاه عادلانهای به فوتبال شهرستانها دارد و تاکنون همه توان خود را برای موفقیت فوتبال دشتستان انجام داده است.

عباسی تصریح کرد: برای موفقیت فوتبال دشتستان باید همدلی و وحدت داشته باشیم و باید از مسائل غیرضروری و حاشیهای پرهیز کنیم و از تمام دستاندرکاران و فعالان فوتبال در دشتستان میخواهم از تنش و حاشیه جدا پرهیز کنند.

وی گفت: فوتبال دشتستان پیشینه درخشانی دارد و برای تکرار افتخارات گذشته فوتبال دشتستان، باید مسائل شخصی و کینهورزی را کنار بگذاریم و به فوتبال کمک کنیم.

عباسی اضافه کرد: نجفی از بدو ورود در هیئت فوتبال استان، عزم خود را برای رفع مشکلات باشگاههای مختلف استان جزم کرده و در دشتستان نیز هدف وی کمک و اعتلای فوتبال دشتستان بوده که انتظار داریم همه ضمن رعایت قانون، به متولیان فوتبال کمک کنند.

وی یادآور شد: هماکنون درد مشترک همه تیمهای ورزشی استان مشکلات مالی و اعتباری است و مسئولان باید نسبت به جذب اسپانسر قوی برای حمایت از ورزش تمام توان خود را به کار گیرند.

عباسی تاکید کرد: استان بوشهر استعدادهای درخشانی در فوتبال دارد که حسین ماهینی و مهدی طارمی و مهدی و مهرداد کریمیان از این استعدادها هستند و بدون تردید با نگاه بهتر و تامین منابع مالی باشگاهها، شاهد معرفی بازیکنان بیشتری از استان به سطح ملی و بینالمللی خواهیم بود.

انتهای پیام/2452/گ30/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا