به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 29 دی 1397

نگاه هیئت فوتبال استان بوشهر به شهرستان‌ها عادلانه است

اللهکرم عباسی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در دشتستان، اظهار داشت: باشگاه سرخپوشان برازجان هماکنون در لیگ برتر استان در جایگاه دوم قرار دارد و از عملکرد تیم در لیگ امسال رضایت کامل دارم.

وی افزود: اخلاقمداری و پرهیز از حاشیه اولویت نخست تیم ما بوده و این مسئله از رموز موفقیت سرخپوشان برازجان در عرصه فوتبال است.

مدیرعامل باشگاه سرخپوشان برازجان با اشاره به مسائل اخیر فوتبال دشتستان و استان طی یک هفته اخیر خاطرنشان کرد: رئیس هیئت فوتبال استان بوشهر نگاه عادلانهای به فوتبال شهرستانها دارد و تاکنون همه توان خود را برای موفقیت فوتبال دشتستان انجام داده است.

عباسی تصریح کرد: برای موفقیت فوتبال دشتستان باید همدلی و وحدت داشته باشیم و باید از مسائل غیرضروری و حاشیهای پرهیز کنیم و از تمام دستاندرکاران و فعالان فوتبال در دشتستان میخواهم از تنش و حاشیه جدا پرهیز کنند.

وی گفت: فوتبال دشتستان پیشینه درخشانی دارد و برای تکرار افتخارات گذشته فوتبال دشتستان، باید مسائل شخصی و کینهورزی را کنار بگذاریم و به فوتبال کمک کنیم.

عباسی اضافه کرد: نجفی از بدو ورود در هیئت فوتبال استان، عزم خود را برای رفع مشکلات باشگاههای مختلف استان جزم کرده و در دشتستان نیز هدف وی کمک و اعتلای فوتبال دشتستان بوده که انتظار داریم همه ضمن رعایت قانون، به متولیان فوتبال کمک کنند.

وی یادآور شد: هماکنون درد مشترک همه تیمهای ورزشی استان مشکلات مالی و اعتباری است و مسئولان باید نسبت به جذب اسپانسر قوی برای حمایت از ورزش تمام توان خود را به کار گیرند.

عباسی تاکید کرد: استان بوشهر استعدادهای درخشانی در فوتبال دارد که حسین ماهینی و مهدی طارمی و مهدی و مهرداد کریمیان از این استعدادها هستند و بدون تردید با نگاه بهتر و تامین منابع مالی باشگاهها، شاهد معرفی بازیکنان بیشتری از استان به سطح ملی و بینالمللی خواهیم بود.

انتهای پیام/2452/گ30/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی