به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

وجود یک‌هزار رقبه در فومن

حجتالاسلام حسین زارع امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در فومن، این شهرستان را دارای 200 باب مسجد و 35 بقعه متبرکه عنوان کرد.

وی با اشاره به بازسازی بقاع متبرکه فومن افزود: بقعه میرشمسالدین رودپیش با هزینه 60 میلیون تومان و 50 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فومن تجدید بنای بقعه دیگر را سه امامزاده گرداولا گشت رودخان این شهرستان با هزینه 70 میلیون تومان و 30 درصد پیشرفت فیزیکی را از دیگر اقدامها برشمرد.

وی با اشاره به اینکه در فومن 70 ملک موقوفه وجود دارد، تصریح کرد: یکهزار و 116 رقبه در فومن وجود دارد و بیشترین واقفان این شهرستان از ماسوله هستند.

زارع با بیان اینکه در 9 ماه امسال 109 فقره موقوفات املاک و اراضی فومن اجارهای هستند، خاطرنشان کرد: اجرای نیات واقفان مهمترین هدف اوقاف است.

وی عمل به نیات واقفان را امری ضروری دانست و یادآور شد: وقف احسانی ماندگار بوده که از صدر اسلام تاکنون بوده و افراد نیکوکار اموال خود را برای برطرف شدن نیاز جامعه در راه خدا وقف میکنند.

این مسئول درباره برگزاری مسابقات قرآنی خاطرنشان کرد: در فومن 453 قرآنآموز برای حفظ قرآن کریم در حال آموزش هستند.

وی از برگزاری مسابقات استانی قرآن در دیماه امسال خبر داد و تصریح کرد: در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، 197 نفر از برادران و خواهران شرکت داشتند که 58 نفر موفق به کسب رتبه شدند.

زارع نصب تابلو در مکانهای وقفی، تجلیل از واقفان، تهیه و توزیع بروشورهای فرهنگی، نشست تخصصی با روحانیون و مهندسان و... را از جمله برنامههای هفته وقف در فومن ذکر کرد.

انتهای پیام/2300/گ20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی