به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

وجود یک‌هزار رقبه در فومن

حجتالاسلام حسین زارع امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در فومن، این شهرستان را دارای 200 باب مسجد و 35 بقعه متبرکه عنوان کرد.

وی با اشاره به بازسازی بقاع متبرکه فومن افزود: بقعه میرشمسالدین رودپیش با هزینه 60 میلیون تومان و 50 درصد پیشرفت فیزیکی در دست اجراست.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه فومن تجدید بنای بقعه دیگر را سه امامزاده گرداولا گشت رودخان این شهرستان با هزینه 70 میلیون تومان و 30 درصد پیشرفت فیزیکی را از دیگر اقدامها برشمرد.

وی با اشاره به اینکه در فومن 70 ملک موقوفه وجود دارد، تصریح کرد: یکهزار و 116 رقبه در فومن وجود دارد و بیشترین واقفان این شهرستان از ماسوله هستند.

زارع با بیان اینکه در 9 ماه امسال 109 فقره موقوفات املاک و اراضی فومن اجارهای هستند، خاطرنشان کرد: اجرای نیات واقفان مهمترین هدف اوقاف است.

وی عمل به نیات واقفان را امری ضروری دانست و یادآور شد: وقف احسانی ماندگار بوده که از صدر اسلام تاکنون بوده و افراد نیکوکار اموال خود را برای برطرف شدن نیاز جامعه در راه خدا وقف میکنند.

این مسئول درباره برگزاری مسابقات قرآنی خاطرنشان کرد: در فومن 453 قرآنآموز برای حفظ قرآن کریم در حال آموزش هستند.

وی از برگزاری مسابقات استانی قرآن در دیماه امسال خبر داد و تصریح کرد: در سی و هفتمین دوره مسابقات قرآن، 197 نفر از برادران و خواهران شرکت داشتند که 58 نفر موفق به کسب رتبه شدند.

زارع نصب تابلو در مکانهای وقفی، تجلیل از واقفان، تهیه و توزیع بروشورهای فرهنگی، نشست تخصصی با روحانیون و مهندسان و... را از جمله برنامههای هفته وقف در فومن ذکر کرد.

انتهای پیام/2300/گ20/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا