به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 2 آبان 1399

پیکر مطهر 2 شهید گمنام در کرج تشییع می‌شود

ابوالفضل اسلامی امروز در گفتوگوی اختصاصی با خبرنگار فارس در کرج، اظهار داشت: خدا را شاکریم که بار دیگر وظیفه خدمت به عزیزترین و مظلومترین فرزندان رشید ملت ایران و رشیدترین سربازان خمینی کبیر (ره)، به مردم ولایی و مومن استان البرز واگذار شده است.

وی تصریح کرد: طی ماههای گذشته بسیاری از مردم استان البرز به ویژه خانوادههای معظم شهدا و ایثارگران تقاضاهای بسیاری را برای انتقال پیکر مطهر شهدا و تدفین در این استان مطرح کرده بودند.

این مسئول افزود: تقاضاهای خالصانه مردم ولایی البرز در جلسات مختلف با دستگاهها و  و نهادهای مربوطه مطرح و در نهایت مقرر شد که همزمان با سالروز وفات پیامبر گرامی اسلام (ص) و شهادت امام حسن مجتبی (ع)، پیکر مطهر دو شهید گمنام به استان البرز منتقل شود.

اسلامی بیان داشت: بر اساس برنامهریزی انجام شده، مراسم تشییع پیکر این شهدای گرانقدر روز یکشنبه هفته آینده از ساعت 9 صبح در میدان سپاه کرج آغاز و پیکر شهدای گمنام تا آستان مقدس امامزاده حسن (ع) این شهرستان تشییع میشود.

وی افزود: پیکر مطهر شهدای گمنام سپس به شهرک خاتمالانبیا منتقل و در گلزار شهدای گمنام این شهرک به خاک سپرده میشود.

مدیرکل دفتر حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس البرز در پایان از عموم مردم ولایی و مومن البرز، مسئولان لشکری و کشوری این استان، خانواده معظم شهدا و ایثارگران، طلاب و دانشجویان دعوت کرد تا با حضور گسترده در مراسم تشییع شهدای گمنام، بار دیگر با آرمانهای اسلام و انقلاب و ولایت تجدید میثاق کرده و با شهدا پیمان ببندند که راه آنها را با اقتدار ادامه خواهند داد.

انتهای پیام/2302/گ۳۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا