به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 10 آبان 1399

«ایران نمایه» ظرفیت بسیار مناسبی برای استفاده پژوهشگران است

اسماعیل احمدی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در سنندج، با بیان اینکه اعضای فعال کتابخانههای عمومی میتوانند به صورت رایگان از بانک اطلاعاتی «ایران نمایه» بهرهمند شوند، افزود: بانک ایران نمایه بزرگترین بانک مقالات و نشریات فارسی به آدرس اینترنتی www.irannamaye.ir  است.

وی عنوان کرد: در این بانک اطلاعاتی بیش از یک میلیون و 600 هزار سند شامل مقالات علمی ـ تخصصی، علمی ـ پژوهشی، نقد و آرشیو نشریات در دسترس علاقهمندان قرار دارد.

وی عنوان کرد: در آرشیو نشریات ایران نمایه بیش از 2 هزار و 700 عنوان نشریه متنوع از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون در دسترس مخاطبان قرار دارد که این بخش میتواند بسیار مورد توجه روزنامهنگاران و پژوهشگران حوزه رسانه قرار گیرد.

مدیرکل کتابخانههای عمومی استان کردستان بیان کرد: همچنین آرشیو مقالات بانک اطلاعاتی ایران نمایه دارای 82 هزار موضوع مختلف است که میتواند بسیاری از نیازهای پژوهشی مخاطبان را برآورده کند.

احمدی تصریح کرد: این پایگاه مقالات فارسی در دسترس همه افراد است، اما اعضای فعال کتابخانههای عمومی میتوانند در کتابخانههای عمومی بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان، اقدام به دانلود مقالات مورد نظر خود از آرشیو بانک اطلاعاتی نمایه بکنند.

وی اظهار داشت: علاقهمندان میتوانند با ورود به این بانک اطلاعاتی با استفاده از شیوه مختلف، موضوعات مورد علاقه خود را جستجو کنند.

مدیرکل کتابخانههای عمومی استان کردستان گفت: راهاندازی این پایگاه اقدامی ارزشمند در راستای توجه به نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی اقشار مختلف جامعه است.

انتهای پیام/79002/گ۲۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا