به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 آبان 1399

دستگیری 37 سوء استفاده‌کننده از دستگاه قضایی گیلان

احمد سیاوشپور امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وجود برخی افراد در اطراف و حواشی دستگاه قضا اظهار کرد: افراد مذکور از موقعیتها سوء استفاده کرده و مردم را فریب میدهند و وانمود میکنند با دستگاه قضا در ارتباط هستند.

وی بر مقابله با افراد مذکور تاکید کرد و افزود: امسال با 37 نفر از سوء استفادهکنندگان در خارج و داخل دستگاه قضایی استان برخورد شده و تعدادی از آنها اکنون در زندان هستند.

سیاوشپور با بیان اینکه اگر هر جا اطلاعاتی از افراد مذکور کسب و احراز شود، در هر مقامی که باشند با آنها برخورد میشود، تصریح کرد: حتی اگر قاضی در مسیر انحرافی حرکت کند بدون هیچ ملاحظه و تعصبی که دستگاه قضا آسیب ببیند با او برخورد میشود.

 

رئیس کل دادگستری گیلان به تاکید رئیس قوه قضائیه بر مقابله با سوء استفادهکنندگان این قوه اشاره کرد و گفت: رئیس قوه قضائیه تاکید دارد این قوه باید سالمترین دستگاه در کشور باشد و بر این موضوع اعتقاد و تعصب داریم.

وی با اشاره به اینکه برای بسیاری از سوء استفادهکنندگان دستگاه قضا در گیلان پرونده قضایی و حکم صادر شده است، بیان کرد: تعدادی از دستگیرشدگان از کارکنان دادگستری هستند و انفصال از خدمت شدهاند.

سیاوشپور بر سلامت دستگاه قضایی تاکید کرد و یادآور شد: در مبارزه با فساد نخستین نگاه ما دستگاه قضایی است و اگر مستنداتی از سوء استفادهکنندگان ارائه شود، بیتردید با آنها برخورد میشود.

رئیس کل دادگستری گیلان استمرار، مقبولیت و مشروعیت هر نظام را اعتماد مردم به مجموعه حکومت دانست و خاطرنشان کرد: یکی از راههای استمرار اعتماد و حمایت مردم از نظام سالم بودن دولتها و ارکان نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه اراده تمام مسئولان نظام ایجاد جامعه سالم است، اظهار کرد: امر مذکور موجب میشود مردم به حکومت اعتماد داشته باشند و اگر در جامعه و زیر مجموعه قوای سهگانه خللی در برخورد با فساد، سوء رفتار و جریانهای خلاف اصل سلامت اتفاق بیفتد این حمایت سلب میشود.

سیاوشپور بر پیشگیری در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی تاکید کرد و افزود: صرف برگزاری همایشها و مصاحبهها، فساد را برطرف نمیکند.

رئیس کل دادگستری گیلان روانسازی امور را نخستین گام در سالمسازی فعالیتهای اقتصادی دانست و بیان کرد: قوانین شفاف، فعالیت در جامعه را تسهیل میکند.

انتهای پیام/84001/گ30/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا