به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

دستگیری 37 سوء استفاده‌کننده از دستگاه قضایی گیلان

احمد سیاوشپور امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وجود برخی افراد در اطراف و حواشی دستگاه قضا اظهار کرد: افراد مذکور از موقعیتها سوء استفاده کرده و مردم را فریب میدهند و وانمود میکنند با دستگاه قضا در ارتباط هستند.

وی بر مقابله با افراد مذکور تاکید کرد و افزود: امسال با 37 نفر از سوء استفادهکنندگان در خارج و داخل دستگاه قضایی استان برخورد شده و تعدادی از آنها اکنون در زندان هستند.

سیاوشپور با بیان اینکه اگر هر جا اطلاعاتی از افراد مذکور کسب و احراز شود، در هر مقامی که باشند با آنها برخورد میشود، تصریح کرد: حتی اگر قاضی در مسیر انحرافی حرکت کند بدون هیچ ملاحظه و تعصبی که دستگاه قضا آسیب ببیند با او برخورد میشود.

 

رئیس کل دادگستری گیلان به تاکید رئیس قوه قضائیه بر مقابله با سوء استفادهکنندگان این قوه اشاره کرد و گفت: رئیس قوه قضائیه تاکید دارد این قوه باید سالمترین دستگاه در کشور باشد و بر این موضوع اعتقاد و تعصب داریم.

وی با اشاره به اینکه برای بسیاری از سوء استفادهکنندگان دستگاه قضا در گیلان پرونده قضایی و حکم صادر شده است، بیان کرد: تعدادی از دستگیرشدگان از کارکنان دادگستری هستند و انفصال از خدمت شدهاند.

سیاوشپور بر سلامت دستگاه قضایی تاکید کرد و یادآور شد: در مبارزه با فساد نخستین نگاه ما دستگاه قضایی است و اگر مستنداتی از سوء استفادهکنندگان ارائه شود، بیتردید با آنها برخورد میشود.

رئیس کل دادگستری گیلان استمرار، مقبولیت و مشروعیت هر نظام را اعتماد مردم به مجموعه حکومت دانست و خاطرنشان کرد: یکی از راههای استمرار اعتماد و حمایت مردم از نظام سالم بودن دولتها و ارکان نظام اسلامی است.

وی با بیان اینکه اراده تمام مسئولان نظام ایجاد جامعه سالم است، اظهار کرد: امر مذکور موجب میشود مردم به حکومت اعتماد داشته باشند و اگر در جامعه و زیر مجموعه قوای سهگانه خللی در برخورد با فساد، سوء رفتار و جریانهای خلاف اصل سلامت اتفاق بیفتد این حمایت سلب میشود.

سیاوشپور بر پیشگیری در زمینه مبارزه با مفاسد اقتصادی تاکید کرد و افزود: صرف برگزاری همایشها و مصاحبهها، فساد را برطرف نمیکند.

رئیس کل دادگستری گیلان روانسازی امور را نخستین گام در سالمسازی فعالیتهای اقتصادی دانست و بیان کرد: قوانین شفاف، فعالیت در جامعه را تسهیل میکند.

انتهای پیام/84001/گ30/ض1002

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی