به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : سه شنبه ، 24 مهر 1397

سفر وزیر بهداشت به کردستان دستاوردهای ارزشمندی برای سقز داشت

محسن بیگلری امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در سقز، اظهار داشت: ارتقای بخشهای مختلف بیمارستان امام خمینی، تجهیز بخش کودکان، دیالیز و شیمی درمانی و نیز راهاندازی بخش سیتیاسکن اسپیرال از جمله این اقدامات خواهد بود.

رئیس مجمع نمایندگان مردم کردستان در مجلس شورای اسلامی گفت: در سفر وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، اختصاص 50 میلیارد ریال اعتبار برای توسعه بهداشت و درمان این شهرستان مصوب شد.

وی با اشاره به اینکه وزیر بهداشت قول دادهاند تا چند روز آینده دستگاه سیتیاسکن به بیمارستان امام خمینی سقز انتقال یابد، از استقبال مردم در بازدید وزیر بهداشت از بیمارستان امام خمینی و بیمارستان 160 تختخوابی در حال احداث شهرستان سقز تقدیر کرد.

نماینده مردم شهرستانهای سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه ساخت بیمارستان 160 تختخوابی سقز به کندی پیش میرود، اظهار داشت: در تلاش هستیم فرصتی فراهم شود که وزیر راه و شهرسازی را به سقز دعوت کنیم تا در اتمام این بیمارستان، مسکن مهر و راههای مواصلاتی در دست ساخت تسریع شود.

بیگلری در ادامه خاطرنشان کرد: تمام توان خود را برای خدمت به مردم دو حوزه انتخابیه شهرستانهای سقز و بانه برای جذب اعتبار برای اتمام طرحهای نیمهتمام به کار میگیرم.

وی در ادامه با اشاره به مشکل اساسی آب شرب روستاهای تموغه، خورده لوکی، ماهیدر سفلی، قشلاق آقاگوره، دره تفی، کانی کبود، قشلاق مله، مولان آباد و کانی نیاز، گفت: از محل اعتبارات ماده 180، مبلغ 19 میلیارد و 500 میلیون ریال برای رفع این مشکل اختصاص یافته که این اعتبار به زودی برای رفع مشکل یاد شده هزینه خواهد شد.

انتهای پیام/79001/گ۲۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی