به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 1 آبان 1399

بودجه پیشنهادی سال 94 منطقه 20 در دست بررسی است

منصور کتانباف امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در جنوب استان تهران با اشاره به بودجه 220 میلیارد تومانی این منطقه جنوبی اظهار داشت: با توجه به برنامهریزیهای انجامشده توسط کارشناسان در بخشهای مختلف، برای ارائه خدمات و اتمام طرحهای نیمهتمام، بودجه سال آینده با افزایش تقریبی 9 تا 15 درصدی تنظیم و به شورای اسلامی شهر تهران تقدیم میشود.

وی گفت: تکمیل و تسریع پروژههای در حال اجرا و انجام پروژههای جدید در راستای برنامه پنج ساله دوم مدیریت شهری تهران از مهمترین اولویتهای لحاظ شده در برنامه کاری سال آینده این منطقه است.

شهردار منطقه 20 با اشاره به اینکه بودجه پیشنهادی این منطقه برای سال آتی با لحاظ رویکرد فرهنگی روند افزایشی دارد، تصریح کرد: کمک به احیا و نوسازی بافت فرسوده، افزایش سهم درآمد پایدار از درآمدهای اکتسابی، حذف هزینههای غیرضروری و همچنین تمرکز بر اجرای طرح آسمان آبی، زمین پاک از دیگر اولویتهای مدیریت شهری خواهد بود.

وی در ادامه به رویکرد شهرداری تهران مبنی بر کاهش فاصله شمال و جنوب پایتخت اشاره کرد و گفت: بهدنبال مساعدتهای شورای شهر، بودجه امسال نیز نسبت به سال گذشته از رشد چهار برابری برخوردار بود که علاوه بر تکمیل پروژههای نیمهکاره، دهها پروژه شاخص جدید در این منطقه جنوبی به اجرا درآمد.

کتانباف افزایش رضایتمندی شهروندان را از مهمترین اهداف فعالیتهای مدیریت شهری برشمرد و تصریح کرد: احداث مسیرهای بزرگراهی از بلوار شهید دستواره به آزادگان شرق، شهید آوینی به ضلع جنوبی حرم حضرت عبدالعظیم الحسنی (ع)، تجهیز سراهای محله، احداث 100 هکتار فضای سبز جدید، احداث پیادهراه ضلع شرقی حرم و... از جمله پروژههای انجام شده در منطقه 20 طی سال جاری بوده است.

انتهای پیام/2462/گ۲۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا