به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 3 آبان 1399

دیدار فرزند شهید نجارزاده با پدر شهیدش

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، پنجشنبه شب محسن نجارزاده، فرزند شهید رضا نجارزاده به آرزوی دیرینه خود رسید و پس از 26 سال انتظار و دوری با حضور در حسینیه شهدا با پدر شهیدش دیدار کرد و او را عاشقانه در بغل گرفت و از خوشحالی اشک شوق ریخت.

محسن هنگام شهادت پدرش 9 ماه بیشر نداشت. او در اعماق خاطراتش دنبال خاطراتی از پدرش بود ولی چیزی به یاد نمیآورد، چون او خیلی کوچک بود که پدرش آسمانی شد.

حال در کنار پیکر پدر ایستاده بود و حرفهایی را زمزمه میکرد، اشک میریخت و دور پیکر و تابوت پدر شهید والامقامش میچرخید و حرف میزد.

حرف برای گفتن زیاد است ولی...

پس از نماز مغرب و عشاء، حسینیه شهدا شب فراموشناشدنی را به خود دید که هیچگاه فراموش نخواهد کرد، دیدار فرزند با پدر شهیدش پس از سالها دوری.

وقتی محسن پدرش را در آغوش میگرفت، تمام خاطرات دوران کودکی از مقابل چشمان او گذشت؛ روزها و شبهایی که پدر بزرگوارش در کنار او نبود، پدری که برای حفظ تمامیت ارضی و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران به درجه رفیع شهادت نائل آمده بود.

اما امروز این توفیق نصیب مردم ولایتمدارشهرستان قرچک شد تا در شب فراموشناشدنی و دعای کمیل نظارهگر دیداری آسمانی باشند که فرزندی پیکر پدر شهیدش را بعد از 26 سال ملاقات میکند.

هر چند برنامهریزی مفصلی برای این ملاقات انجام شده بود، اما در لحظه موعد هیچ برنامهای در کار نبود و چشمها همه نظارهگر فرزند و برادران شهید والامقام رضا نجارزاده شد که چگونه پیکر پدر و برادر شهیدشان را زیارت میکنند.

حضور این شهید والامقام حال و هوای معنوی و عرفانی به مراسم دعای کمیل بخشید؛ مردم ولایتمدار و انقلابی شهرستان قرچک، مسئولان، رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قرچک، رئیس شورای اسلامی شهر، فرماندهان و حوزههای بسیج قرچک و خانواده معظم شاهد و ایثارگر در مراسم عزاداری شهید والامقام رضا نجارزاده شرکت کردن و با آرمانهای والای امام راحل، شهدا و رهبر فرزانه انقلاب تجدید بیعت کردند.

مردم مومن، ولایی و همیشه در صحنه شهرستان قرچک با زمزمه دعای روحبخش کمیل و ذکر مصیبت اهل بیت (ع)، با شهید نجارزاده وداع کردند.

به گزارش فارس، امروز پیکر این شهید بعد از نماز جمعه از مقابل مصلای بزرگ شهر قرچک تشییع میشود تا در منزلگاه  ابدیش در گلزار شهدای ولیآباد در جوار پدر و مادر مرحومش به خاک سپرده شود.

روحش شاد و راهش پررهرو باد.

انتهای پیام/2462/گ۲۰

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا