به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 29 دی 1397

انتظار 17 ساله برای تکمیل کمربندی فردوس ـ اسلامیه

محمداسماعیل دهقان امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در فردوس در آستانه سفر هیئت دولت به خراسان جنوبی اظهار کرد: سفر رئیس جمهور و هیئت دولت به خراسان جنوبی، فرصتی برای آشنایی و شناخت بیشتر مشکلات، موقعیتها و پتانسیلهای استان و شهرستانهای مختلف خراسان جنوبی است.

وی با اشاره به اینکه وجود کمربندی یکی از زیرساختهای اصلی هر شهر است و بطور مستقیم با روح و روان و همچنین جان و مال مردم ارتباط دارد، افزود: باغشهر اسلامیه از جمله شهرهایی است که به سبب قرار گرفتن در مسیر عبور بیش از هشت میلیون مسافر و زائر و ترانزیت کالا از جنوب به شمال کشور، روزانه تعداد زیادی از خودروهای سبک و سنگین از تنها خیابان اصلی این شهر عبور میکنند و در بسیاری از مواقع نیز ترافیک سنگینی را به وجود میآورد.

رئیس شورای اسلامی شهر اسلامیه با اشاره به اینکه عملیات اجرایی پروژه کمربندی فردوس، اسلامیه از 17 سال گذشته آغاز شده است، تصریح کرد: حرکت بسیار کند و لاکپشتی این پروژه زبانزد خاص و عام شده و پروژه را دچار فرسودگی کرده است.

دهقان یادآور شد: طی سالهای گذشته، معاون وزیر راه و مسئولان زیادی از روند اجرای پروژه کمربندی فردوس، اسلامیه بازدید کردهاند و برای تکمیل آن قولهای زیادی دادند که البته هیچ کدام از آن قولها عملی نشد.

وی، طول پروژه کمربندی فردوس، اسلامیه را 12 کیلومتر اعلام کرد و گفت: چنانچه هر سال تنها 800 متر از این مسیر تکمیل میشد امروز دیگر شاهد بروز سوانح مختلف رانندگی که بیشتر آن را رانندگان خودروهای سنگین تشکیل میدهند، نبودیم.

تکمیل کمربندی نیاز  اصلی باغشهر اسلامیه

رئیس شورای اسلامی شهر اسلامیه افزود: طولانی شدن پروژه کمربندی فردوس، اسلامیه این پروژه را دچار فرسودگی کرده و زیرسازی مسیر نیز در معرض تخریب قرار گرفته است.

دهقان تصریح کرد: ترافیک بالای خودروهای سبک و سنگین در باغشهر اسلامیه، آرامش را از مردم این شهر گرفته و صدای دلخراش ترمز تریلی و کامیونها در نیمه شب بر روح و روان مردم تنها باغشهر خراسان جنوبی تاثیر منفی به جای گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه بزودی شاهد حضور نماینده رئیس جمهور در شهرستان فردوس خواهیم بود، یادآور شد: مسئولان باید به هر طریقی برای تکمیل این پروژه حیاتی و ضروری اقدام و اعتبار لازم را به آن اختصاص دهند.

رئیس شورای اسلامی شهر اسلامیه گفت: تکمیل کمربندی فردوس، اسلامیه به رویایی دست نیافتنی تبدیل و میرود که به آثار باستانی بپیوندد.

انتهای پیام/69007/ق30

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی