به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 19 آذر 1397

تساوی تیم فوتسال پیام‌نور بیرجند در مقابل ستاد مرکزی دانشگاه

محمدعلی حسنآبادی امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار کرد: در راستای ایجاد روحیه شور، نشاط و سلامتی کارمندان، دانشجویان و اساتید و نکوداشت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه پیامنور مسابقات فوتسال درون دانشگاهی در حال برگزاری است.

وی افزود: در این مسابقات 14 تیم از 13 مرکز دانشگاه خراسان جنوبی شرکت دارند و به صورت رفت و برگشت با یکدیگر به رقابت میپردازند.

مسئول تربیت بدنی و فوقبرنامه دانشگاه پیام نور بیرجند تصریح کرد: در نخستین بازی از دور رفت مسابقات، تیم ستاد مرکزی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی به مصاف تیم دانشگاه پیام نور قاین رفت که با نتیجه چهار بر دو از سد میزبانش گذشت و در دومین رقابت دو تیم مرکز بیرجند و ستاد مرکزی دانشگاه پیام نور خراسان جنوبی در مقابل هم به میدان رفتند که در پایان با تساوی دو بر دو به تساوی رضایت دادند.

*ستاد مرکزی دانشگاه حریف پیامنور طبس نشد

حسنآبادی یادآور شد: در سومین دور رقابتها تیم مرکز بیرجند به مصاف مرکز قاین رفت که دو تیم با نتیجه دو بر دو به تساوی رضایت دادند و در چهارمین دور که تیم دانشگاه پیام نور طبس میزبان ستاد مرکزی دانشگاه پیام نور استان بود توانست با نتیجه پنج بر چهار میهمان خود را شکست دهد.

وی خاطرنشان کرد: در نخستین دور برگشت مسابقات فوتسال نکوداشت بیست و پنجمین سالگرد تاسیس دانشگاه پیام نور، تیم ستاد مرکزی دانشگاه به مصاف دانشگاه پیام نور بیرجند رفت که با نتیجه یک بر یک در مقابل حریف متوقف شد.

مسئول تربیت بدنی و فوقبرنامه دانشگاه پیام نور بیرجند خاطر نشان کرد: بازی فینال مسابقات فوتسال دانشگاههای پیامنور خراسان جنوبی دی ماه امسال در سالن ورزشی پیام دانشگاه پیامنور بیرجند برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/69014/ق20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی