به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : شنبه ، 29 دی 1397

رغبتی برای سرمایه‌گذاری در ورزش بانوان وجود ندارد

مریم تیمورپور امروز در گفتوگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار کرد: اهمیت و نقش ورزش برای تقویت روحیه نشاط، شادابی و پویایی در زندگی فردی، اجتماعی و خانوادگی بانوان بر هیچ کسی پوشیده نیست.

وی به ضرورت فرهنگسازی ورزش در میان بانوان اشاره کرد و افزود: ارتقای جایگاه ورزشی بانوان، نیازمند حمایت و هدایت حامیان مالی دولتی و بخش خصوصی است.

رئیس گروه هماهنگی امور بانوان اداره کل ورزش و جوانان خراسان جنوبی تصریح کرد: یکی از چالشهای اساسی در حوزه ورزش بانوان فقدان رغبت حامیان مالی برای سرمایهگذاری در ورزش است که برای تحقق این امر باید مسئولان به این حوزه نگاهی عمیقتر و اساسیتر داشته باشند و به توسعه زیرساختهای ورزش بانوان کمک کنند.

تیموپور با اشاره به وجود موانع فرهنگی برای تسهیل توسعه ورزش بانوان عنوان کرد: باید شرایط حضور بانوان در اماکن و میادین ورزشی با حمایت خانوادهها، افکار عمومی و پاسخگویی به مطالبات آنان بیش از پیش مهیا شود.

وی یادآور شد: برای توسعه ورزش بانوان در جامعه باید درک و درد ورزش را در قالب ایجاد یک نیاز فوری ایجاد کرد و تا مسئولان به عنوان افراد تاثیرگذار در جامعه در قول و عمل پیشقراول این امر نشوند، ورزش از جای خود بر نخواهد خاست.

انتهای پیام/69014/م20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی