به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 9 آبان 1399

ابراهیم‌زاده: جلوی نصب بی‌رویه بنر در سفر رئیس جمهور گرفته شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، حجتالاسلام و المسلمین مرتضی ابراهیمزاده صبح امروز در نشست مشورتی سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی افزود: قطعا این سفر برکات و دستاوردهایی برای استان خواهد داشت.

وی از مسئولان ستاد سفر هیئت دولت به این استان خواست جلوی نصب بیرویه بنر در سفر رئیس جمهور گرفته شود.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان جنوبی تاکید کرد: تبلیغات و نصب بیرویه بنر با هزینههای بیتالمال نه تنها مفید نیست بلکه در افکار عمومی نتیجه عکس میدهد.

ابراهیمزاده افزود: باید به گونهای برنامهریزی شود که دیدار مردمی رئیس جمهور با اذان بیرجند تداخل پیدا نکند، زیرا در برخی سفرهای قبلی روسای جمهور شاهد این موضوع بودیم که انتقاد مردم را در پی داشت.

استاندار خراسان جنوبی هم در این نشست باری دیگر از رسانهها خواست به نحوی اطلاعرسانی کنند تا مردم در استقبال از رئیسجمهور بالاترین شور و نشاط را نشان دهند.

وجهالله خدمتگزار افزود: رسانهها در انعکاس اخبار سفر کاروان تدبیر و امید نقش اساسی دارند و باید به مطالبی بپردازند که برای استان سودمند بوده و امکان عملیاتی شدن آن وجود داشته باشد.

وی به همایش فرصتهای سرمایهگذاری و اقتصادی استان اشاره کرد و با بیان اینکه این همایش حرکت خوب و کمنظیری بود، گفت: خراسان جنوبی در مسیر توسعه و آبادانی قرار گرفته است.

انتهای پیام/2248/ق20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 28-09-1393, 10:13

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا