به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 28 دی 1397

عملکرد ضعیف در جمع‌آوری آثار دفاع مقدس در مازندران

به گزارش خبرگزاری فارس از بابلسر، سید کریم سجادی امشب در جلسه حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس که در دفتر امام جمعه بابلسر برگزار شد، اظهار داشت: یکی از نهادهایی که بعد از پایان جنگ تحمیلی برای صیانت از دستاوردهای جنگ و نیز پاسداری از آثار هشت سال دفاع مقدس تشکیل شد، بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس بود.

وی با بیان اینکه هدف از راهاندازی این نهاد حفاظت و بهرهبرداری از آثار و ارزشهای دفاع مقدس است، گفت: جمعآوری اسناد دفاع مقدس از اولویتهای بنیاد حفظ آثار و نشر ارزشها در راستای اشاعه فرهنگ دفاع مقدس است.

فرماندار بابلسر با اشاره به اینکه طرح راهاندازی دفتر حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس شهرستانها برای نخستینبار به صورت پایلوت در استان مازندران اجرا شد، تصریح کرد: با اجرای آن هر شهرستانی نقش خود را در جنگ تبیین و تدوین کرده و به معرفی آثار و ارزشهای خود میپردازد.

سجادی با بیان اینکه این طرح در استان با هماهنگی استاندار مازندران و معاون سیاسی امنیتی استاندار انجام شد، خاطرنشان کرد: در شهرستانها، فرمانداریها موظف شدند دفتری برای این کار در نظر و یکی از نیروهای باتجربه که علم کار در این حوزه را دارند به عنوان رئیس این دفتر انتخاب کنند.

وی با اشاره به اینکه لشکر مازندران نقش مهم و محوری در دوران دفاع مقدس داشته است، گفت: طی چند سال گذشته در زمینه جمعآوری آثار دفاع مقدس و تدوین و ساماندهی مسائل این حوزه در سطح استان بسیار ضعیف عمل شده است.

فرماندار بابلسر با اشاره به رشادتها و فداکاریهای رزمندگان دوران دفاع مقدس تصریح کرد: آنها با رشادت و از خودگذشتگی خود معادلات نظامی، استراتژیک و... دنیا را بر هم زدند و براساس آموزههای دینی و قرآنی به جهاد شتافتند و کشور را از هجمه دشمن نجات دادند.

انتهای پیام/86010/ع30/پ3003

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 23:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی