به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 28 دی 1397

دولت اعتقاد خاصی به سازمان‌های مردم‌نهاد دارد

به گزارش خبرگزاری فارس از خرمآباد، حبیبالله خجستهپور امشب در همایش دانشآموختگان شهر خرمآباد گفت: در دنیای امروز حرکتها و فعالیت‎های انسانی و سازمانهای مردم نهاد روبه افزایش است و برای اینکه رشد داشته باشیم، نیار به همافزایی هستیم و دولت تدبیر و امید در این زمینه اعتقاد خاصی به وجود سازمانهای مردم نهاد در جامعه دارد.

وی عنوان داشت: هرچند که شکل سازمان یافته این سازمانها برای در کنار هم قرار گرفتن شهروندها این روزها تشکیل شده است، اما اگر نگاهی به تاریخ کشورمان بیندازیم نمونههای زیادی از همافزاییها و سازمانهای مردم نهاد را در شکلهای مختلف میبینیم ولی زمانی که به عصر مدرنیته میرسیم، تشکلهای مردمی نیز مدرنیته میشوند.

خجستهپور افزود: سازمانها و انجمنهای مردم نهاد باید به صورت خودجوش و بدون وابستگی به ارگان خاصی و در استقلال کامل شکل بگیرند، تا در صورتیکه شاهد رفتار نامناسبی بودند به راحتی بتوانند دولت و دستگاههای اجرایی را نقد کنند.

فرماندار خرمآباد خاطر نشان کرد: توسعه یک امر بسیار مهم و پیچیده است و دولت به تنهایی نمیتواند در این را عمل نماید و وجود انجمنهای مردمی به عنوان پل ارتباطی بین مردم و دولت در این مسیر بسیار مهم و تاثیرگذار است، چرا که برای توسعه حضور بخشهای خصوصی و مردم لازم است.

وی گفت: دوران سوءظن دولت و سازمانهای مردمی به پایان رسیده و امروز اعتماد متقابلی که بین آنها به وجود آمده، فرصت خوبی جهت توسعه و پیشرفت کشور است و استان لرستان نیز میتواند از این ظرفیت مناسب جهت توسعه بهره ببرد.

انتهای پیام/2304/ع20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 23:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی