به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

پیشنهاد یک سرمایه‌گذار برای ایجاد بهترین سایت گردشگری دنیا در تپه عباس‌آباد

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، محمدناصر نیکبخت عصر امروز در کارگروه اشتغال و سرمایهگذاری استان همدان با بیان اینکه معاون اول رئیس جمهور از استان همدان با نام نگین کشور یاد کرد، اظهار کرد: باید تبلیغات مناسبی برای شناسایی استان همدان به مردم داخل و خارج کشور انجام گیرد.

وی با تأکید بر اینکه متأسفانه در شبکههای سراسری صدا و سیما تبلیغاتی برای استان صورت نمیگیرد، افزود: از امروز برای عید باید تبلیغات کرد و از اتفاقات احتمالی نباید ترسید بلکه با برنامهریزی و مدیریت استان را آماده پذیرش مسافران کرد.

استاندار همدان با بیان اینکه سال آینده باید سال شکوفایی گردشگری همدان باشد، تصریح کرد: باید برای معرفی همدان نشستهایی با تورگردانان کشوری برگزار کرد.

وی با اشاره به اینکه تقاضای احداث سه هتل پنج ستاره و حتی از کشور کویت وجود دارد، ادامه داد: یکی از سرمایهگذاران تقاضا کرده از احداث سوئیت در تپه عباسآباد جلوگیری شود تا بتوان طرحی را در آنجا احداث کرد که به بهترین سایت گردشگری دنیا تبدیل شود.

نیکبخت با تأکید بر اینکه استاندار یکی از استانهای دیگر سرمایهگذارانی را به استان معرفی کرده است، خاطرنشان کرد: استان همدان لیاقتی بیشتر از آنچه امروز به آن دست یافته را دارد.

وی با بیان اینکه 25 درصد اشتغال استان را باید گردشگری میراث فرهنگی و صنایع دستی تأمین کند، گفت: استان همدان لازم ندارد به آن مزیتی را بچسبانیم چرا که همه چیز جز دریا در استان وجود دارد و باید کمک کنیم تا این شایستگی بارور شود.

استاندار همدان با اشاره به اینکه مدیران نباید از هیچ مانعی در راه جذب سرمایهگذاری بهراسند، افزود: ظرف 40 روز 2 میلیارد تومان برای سراب گاماسیاب و گیان تخصیص یافته و شرایط آن دگرگون شده است.

وی با تأکید بر اینکه باید پتانسیلها را احیا کنیم، تصریح کرد: تمام آثار تاریخی موجود در استان در تمام شهرستانها توزیع شده است.

نیکبخت با بیان اینکه مسئولیت میراث فرهنگی از هر سازمانی مهمتر است، ادامه داد: اداره کل میراث فرهنگی، طرح مناسب ارائه و متناسب با آن اعتبار بگیرد.

وی بار دیگر به اهمیت سرمایهگذار در وضعیت اقتصادی و اجتماعی کشور تأکید کرد و گفت: دولت وظیفه ایجاد زیرساختها را دارد تا سرمایهگذار بیاید پول خرج کند.

استاندار همدان با تأکید بر اینکه اداره کل میراث فرهنگی سایتهای گردشگری تعریف کند، خاطرنشان کرد: کمیتهای برای بررسی طرحهای میراث فرهنگی با حضور معاونان عمرانی و برنامهریزی ایجاد شود.

وی با اعلام اینکه قائم مقام صندوق توسعه ملی میهمان استان خواهد بود، اظهار کرد: معاون برنامهریزی و رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت طرحهای مرتبط با صندوق توسعه ملی را تدوین کنند، مشکلات را احصا کنند تا بتوان با حضور قائم مقام صندوق توسعه ملی آنان را حل کنیم.

نیکبخت با تأکید بر اینکه مدیران دستگاههای اجرایی در جلسات کارگروه شخصاً شرکت کنند افزود: گمان میرود این جلسات عادی شده و اما باید مدیران اجرایی به ویژه مدیران بانکها در جلسات حاضر باشند و کارشناسان را نیز بیاورند.

وی از حضور رئیس مجلس در استان خبر داد و تصریح کرد: حدود یک ماه دیگر رئیس مجلس در استان حضور خواهد یافت و چند پروژه با حضور ایشان افتتاح و چند جشنواره و یادواره شهدا برگزار میشود.

استاندار همدان با تأکید بر اینکه تعدادی از وزرا نیز در هفتههای آینده به استان سفر خواهند کرد، ادامه داد: اگر پارهای گزارشات را توسط مسئولان قبول نمیکنیم به دلیل بیشتر بودن میزان عملکرد آنان است.

وی با بیان اینکه قولهای داده شده به مردم باید در کارگروه اشتغال به بار بشیند، خاطرنشان کرد: تمام تلاشها باید به ایجاد اشتغال و کم کردن بیکاری و ارتقای حال اقتصادی و معیشت مردم باشد.

نیکبخت با اشاره به اینکه باید افق را در برنامهریزیها بالاتر دید، گفت: باید تا یکی دو سال آینده کارهای لازم را انجام داده و با تدبیر از امکانات بیشتر استفاده کنیم.

وی با تأکید بر اینکه سایتهای گردشگری فعال شوند، افزود: از هم اکنون تبلیغات را برای استان باید آغاز کرد و نباید ترسید که سایت مغرب بنویسد ملت در تابستان و چادرها آواره شدند.

استاندار با بیان اینکه از میزان صادرات کل استان راضی نیستم، تصریح کرد: دو ماه فرصت به پتروشیمی ابن سینا داده شده که اگر پیشرفت مورد نظر رخ ندهد خلع ید شرکت از انجام پروژه صادر خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه قرارداد ارزی صندوق توسعه با همه بانکها بسته شده ادامه داد: بانکها به صندوق تعهد میدهند که پول برگردد در صورتی که پیش از آن باید مدیرعامل تعهد میداد.

نیکبخت با تأکید بر اینکه باید همه واحدهای تعطیل در شهرکهای صنعتی شناسایی شوند، خاطرنشان کرد: مشکلات واحدها را باید احصا کرد و برای حل آنان اقدام کرد و بررسی شود تا آیا واحدهای تعیین تکلیف شده سرمایه درگردش گرفتند و یا خیر.

وی با تأکید بر اینکه باید آمار تأمین اجتماعی را در میزان ایجاد اشتغال پذیرفت، گفت: در شهرستان همدان 3 هزار و 211 شغل از اردیبهشت ماه تاکنون در شهرستان همدان ایجاد شده است.

انتهای پیام/89033/ش40

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 23:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی