به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

نفت آبادان باخت فاحش را با برد شیرین عوض کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از آبادان، رقابتهای هفته یازدهم لیگ ملی بسکتبال در هفته یازدهم امروز پیگیری شد و در آبادان پالایش نفت میزبان پمینای اصفهان بود که در پایان موفق شد میهمان خود را با نتیجه 86 بر 78 از پیشروی بردارد.

این دیدار که با 90 دقیقه تأخیر در آبادان آغاز شد ابتدا با بازی خوب شاگردان عماد سامری همراه بود سپس تیم اصفهانی بود که نبض بازی را در دست گرفت و موفق شد کوارتر آغازین این دیدار را با نتیجه 18 بر 13 به سود خود به پایان برساند.

در کوارتر دوم نیز پمینای اصفهان برتری خود را حفظ کرد و موفق شد ضمن پیروزی 27 بر 19 در این کوارتر نتیجه 45 بر 32 در نیمه اول را به سود خود رقم بزند.

بازی در نیمه دوم در حالی آغاز شد که همچنان تیم اصفهانی برتری خود را به لحاظ فنی و سرعتی در بازی حفظ کرده بود و موفق شد کوارتر سوم را با نتیجه 26 بر 17 به پایان ببرد و با اختلاف 22 امتیازی خیال خود را از یک پیروزی خارج از خانه آسوده کند.

در کوارتر پایانی تیم پالایش نفت به خود آمد و با یک بازی طوفانی و البته حمایت شدید تماشاگران خودی موفق شد ضمن جبران امتیازهای از دست رفته 6 امتیاز از میهمان خود پیش افتاده و این دیدار را با نتیجه 86 بر 78 به سود خود به پایان ببرد و جایگاه خود را در رده چهارم جدول مستحکم سازد.

به گزارش خبرگزاری فارس تیم بسکتبال پالایش نفت آبادان در هفته آینده روز دوشنبه این رقابتها در قزوین میهمان تیم فولاد هفتالماس خواهد بود.

انتهای پیام/72013/ز20

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 23:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی