به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 28 دی 1397

اعلام برنامه‌های سفر هیئت دولت به خراسان جنوبی

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، وجهالله خدمتگزار امشب در جمع اصحاب رسانه در ارتباط با سفر رئیس جمهور به خراسان جنوبی اظهار داشت: چهارشنبه هفته آتی این استان میزبان کاروان دولت تدبیر و امید است چرا که مردم این منطقه با حضور پای صندوقهای رأی این دولت را انتخاب کردند.

وی تصریح کرد: در این سفر شاهد حضور گسترده و باشکوه مردم ولایتمدار استان خواهیم بود و توانمندیها و مشکلات پیشروی استان به سمع رئیس جمهور خواهد رسید.

استاندار خراسان جنوبی افزود: امید است این سفر دستاوردهای زیادی برای استان داشته باشد و بسیاری از مشکلات مردم که با آن دست و پنجه نرم میکنند به زودی رفع شود.

خدمتگزار با بیان اینکه هیئت دولت و معاونان رئیس جمهور که به تمامی شهرستانهای استان سفر خواهند کرد، گفت: شهرستان بشرویه میزبان وزیر جهاد کشاورزی، خوسف میزبان وزیر نیرو، قاین میزبان معاون امور مجلس، طبس میزان وزیر راه و شهرسازی، درمیان میزبان دستیار رئیس جمهور، فردوس میزبان وزیر اطلاعات، سرایان میزبان رئیس سازمان میراث فرهنگی، سربیشه میزبان وزیر آموزش و پرورش، نهبندان میزبان مسئول توسعه مناطق محروم خواهد بود.

وی به برنامههای سفر رئیس جمهور در استان اشاره کرد و عنوان داشت: دیدار عمومی با مردم، برگزاری جلسهای با علما، ایثارگران و دلسوزان، برگزاری نشست با اعضای شورای اداری استان و برگزاری جلسهای با سرمایهگذاران استان از جمله برنامههای سفر هیئت دولت دبیر و امید خواهد بود.

استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: این اطمینان را به مردم استان میدهیم آنچه در وسع و توان دولت تدبیر و امید بوده و در راستای قوانین و مقررات میسر باشد توسط دولت برای خدمترسانی به مردم ارائه شود.

خدمتگزار یادآور شد: توجه به عمران و آبادانی، توسعه و رونق زمینههای فرهنگی و اقتصادی و ایجاد امید و شادابی در استان مدنظر هیئت دولت است.

وی مردم را بهترین و والاترین سرمایههای استان دانست و اظهار کرد: مردم این استان در تمامی صحنهها و حماسهها خوش درخشیدند و ارادت خود را به دولت و انقلاب تاکنون به اثبات رساندند.

استاندار خراسان جنوبی در ارتباط با زمان و مکان حضور کاروان هیئت دولت در استان گفت: صبح روز چهارشنبه هفته آتی ورزشگاه آزادی بیرجند میزبان رئیس جمهور خواهد بود.

خدمتگزار در ارتباط با تماس مردم با هیئت دولت عنوان داشت: سامانه 111 برای برقراری ارتباط مردم با هیئت دولت طراحی شده و مردم میتوانند در سه شیفت 24 ساعته و از یک روز قبل از سفر هیئت دولت به استان مسائل مدنظر خود را مطرح کنند.

وی با بیان اینکه 600 کاربر در این طرح آماده پاسخگویی به مردم هستند، خاطرنشان کرد: به تماسهایی که قابلیت پاسخگویی داشته باشند در موعد مقرر پاسخ داده خواهد شد و تماسهایی که نیاز به بررسی بیشتر داشته باشند نیز با در اختیار گذاشتن کد رهگیری برای افراد مردم میتوانند مسائل مدنظر خود را پیگیری و پاسخ خود را دریافت کنند.

انتهای پیام/69017

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری فارس

تاریخ : 27-09-1393, 23:18

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی