به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

مسیر دریایی را برای قاچاقچیان ناامن می‌کنیم

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا :

مسیر دریایی را برای قاچاقچیان ناامن میکنیم

» سرویس: اجتماعي - حوادث، انتظامي

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به اینکه استان هرمزگان خط مقدم در امر مبارزه با مواد مخدر است، گفت: مبارزه با مواد مخدر، یک امر فرابخشی و ملی است.

به گزارش سرویس محیط زیست ایسنا، سردار "علی مؤیدی" در جمع اصحاب رسانه در بندرعباس بیان کرد: با توجه به اهمیت و حساسیت بالای پدیده شوم قاچاق مواد مخدر و ضرورت تغییر روش و تاکتیک مقابله با آن، هرچند وقت یکبار به صورت رسمی و غیررسمی با هدف بررسی برنامه های استانی و پیگیری مأموریت های مبارزه با مواد مخدر جلساتی برگزار می شود.

وی افزود: امروز استان هرمزگان خط مقدم در مبارزه با مواد مخدر بوده و با توجه به اینکه دارای طولانی ترین مرز آبی با کشورهای همجوار می باشد، طبیعی است که سوداگران مرگ مسیر انتقال محموله مواد مخدر را از خشکی به سمت دریا تغییر دهند و ما در تلاش هستیم این مسیر دریایی را برای قاچاقچیان ناامن کنیم.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور اظهار داشت: در استان هرمزگان به لحاظ کشف و مقابله با ورود قاچاق مواد مخدر موفقیت های خوبی حاصل شده که آثار و نتایج آن نه تنها در استان بلکه در کل کشور مشاهده می شود و دیدگاه پلیس در این زمینه، تنها دیدگاه مقابله ای نیست بلکه در حوزه مبارزه با قاچاق به ویژه مواد مخدر بایستی کاملا علمی، اساسی و بنیادی عمل کرد.

سردار"مؤیدی" خاطر نشان کرد: ما معتقدیم که امر مبارزه با مواد مخدر یک امر فرابخشی و ملی است و همه آحاد مردم و دستگاه های مرتبط باید با همکاری، همدلی و همفکری با پلیس، راه را برای قاچاقچیان ناامن نمایند.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ناجا با اشاره به اینکه امروز دنیا از پدیده شوم مواد مخدر رنج می برد، تصریح کرد: تنها راه خلاص شدن از مواد مخدر بسیج همگانی رسانه ها، پلیس، دستگاه قضائی، آموزش و پرورش، صدا و سیما و دیگر دستگاه ها و نهادهای مرتبط است که باید با عزمی راسخ و اراده ای قوی با همکاری همه جانبه با این مقوله مبارزه کرد.

این مقام انتظامی ناجا بیان داشت: استان هرمزگان در امر کشف انواع مواد مخدر در هشت ماهه سال جاری موفقیت های خوبی در سطح کشور کسب کرده است که این مهم جز با همکاری و همراهی شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر میسر نمی شود.

وی تأکید کرد: همچنین در این راستا عناصری که خارج از کشور در امر ترویج و گسترش مواد مخدر فعالیت می کردند، شناسایی و متلاشی شدند که نمونه اخیر آن، انهدام باند بزرگ تمساح خلیج می باشد که با تلاش و پیگیری های خوب مأموران انتظامی و دریابانی استان و همکاری پلیس مبارزه با مواد مخدر کشور 60 نفر از اعضای این باند شناسایی و دستگیر شدند.

سردار "مؤیدی" خاطر نشان کرد: بخش اعظمی از کشف مواد مخدر در استان از راه دریا بوده که در این مدت قریب به 60 تن انواع مواد مخدر در استان در خشکی و دریا کشف شده است.انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی