به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 28 دی 1397

کشف محموله 4 میلیاردی لوازم لوکس خارجی قاچاق در رباط کریم

کشف محموله 4 میلیاردی لوازم لوکس خارجی قاچاق در رباط کریم

» سرویس: اجتماعي - حوادث، انتظامي

فرمانده انتظامی شهرستان رباط کریم غرب استان تهران از کشف محموله چهار میلیاردی لوازم لوکس خارجی قاچاق منزل و دستگیری دو قاچاقچی خبر داد.

به گزارش سرویس حوادث ایسنا، سرهنگ"جعفر علیزاده"با اعلام این خبر گفت: مأموران مبارزه با قاچاق کالا و ارز پلیس آگاهی در پی گشت زنی های نامحسوس موفق به شناسایی انبار دپوی کالاهای خارجی در شهرک آلارد شدند.

وی افزود: مأموران انتظامی با تشکیل تیم عملیاتی و هماهنگی قضایی وارد محل دپوی لوازم خانگی شده و دو محموله بزرگ لوازم لوکس خارجی قاچاق منزل از قبیل مبل، سرویس خواب، آینه، ساعت، ظروف غذا خوری، صندلی، کنسول و غیره، ساخت کشورهای غربی به تعداد 2731 قلم کشف و متهمان به نام های "الف-ش" و "م-الف" دستگیر و جهت بررسی و بازجویی به پلیس آگاهی منتقل شدند.

"علیزاده" ادامه داد: متهمان دستگیر شده در بازجویی های پلیسی به جرم خود اعتراف کرده و در ادامه اظهار داشتند کالای قاچاق کشف شده را در بندر گمرک بارگیری کرده و قصد انتقال آن به تهران بزرگ را داشته که با هوشیاری مأموران پلیس موفق نشدند.

براساس گزارش سایت پلیس، به گفته وی قاچاقچیان دستگیر شده پس از تشکیل پرونده، جهت سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضایی شدند و ارزش ریالی محموله های قاچاق کشف شده توسط کارشناسان 4 میلیارد ریال برآورد شد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:40

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی