به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

تقدیر آیت‌الله نوری‌همدانی از اقدامات وزیر بهداشت در امر سلامت

تقدیر آیتالله نوریهمدانی از اقدامات وزیر بهداشت در امر سلامت

» سرویس: معارف و حقوق - دين و انديشه

آیتالله نوریهمدانی با تقدیر از اقدامات وزیر بهداشت در امر سلامت جامعه گفت: گامهای خوبی در خصوص افزایش جمعیت برداشته شده است.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه قم، این مرجع تقلید در دیدار با وزیر بهداشت، اظهار کرد: هر فردی از افراد مملکت وظیفه دارد در برابر نیت و اقدامات خیرخواهانه شما تقدیر و تشکر داشته باشد.

این مرجع تقلید با بیان اینکه «وزارت بهداشت دارای گستردگی کار در سراسر کشور است» ادامه داد: شایستگی شما را در اقدامات اخیری که در وزارت بهداشت داشتهاید شاهد بودیم ‏و این مسئله افتخاری برای دولت به شمار میرود.

آیتالله نوریهمدانی گفت: سابقه نداشت که در مناطق محروم، دسترسی به خدمات بهداشتی و درمانی ‏و حضور پزشک مقدور باشد ولی در طرحهای جدید وزارت بهداشت این امر را شاهد هستیم.‏

وی خواستار نظارت هرچه بیشتر وزیر بهداشت بر مسائل بهداشت و درمان در کشور شد و ابراز امیدواری کرد: آنچه تاکنون طراحی و انجام شده است، به همین منوال ادامه پیدا کند.

این مرجع تقلید با بیان اینکه «در بخش بهداشت و درمان جذب خیران ضروری است» گفت: کشور ما از نظر اقتدار و امنیت نمونه است و باید با اینگونه اقداماتی که انجام دادید، در زمینه بهداشت و درمان نیز نمونه باشیم.

وی در پایان با اشاره به سالروز وحدت حوزه و دانشگاه گفت: بنده با شهید مفتح رفاقت دیرینه داشتم و از برکت وجود ایشان وحدت حوزه و دانشگاه شکل گرفت و امروز نیز الحمدالله وحدت بین شیعه و سنی وجود دارد و کشور تحت زعامت آیتالله العظمی خامنهای پیش میرود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:37

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی