به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : دوشنبه ، 1 بهمن 1397

دولت، اختلاس‌گران را داغ کند

آیتالله جوادیآملی:

دولت، اختلاسگران را داغ کند

» سرویس: معارف و حقوق - دين و انديشه

آیتالله جوادیآملی گفت: وزارت بهداشت در بخش درمان خوش درخشید.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران.(ایسنا)، منطقه قم، این مرجع تقلید در دیدار وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، با اشاره به توصیف پیامبر اکرم(ص) در کلام امام علی(ع)، گفت: امام علی(ع) در نهج البلاغه فرمودند پیامبراکرم(ص) از درخت نبوت خلق شد و بهترین طبیب برای مردم بود.

وی با بیان این‏که «در اثر گسترش علم، رشته‏های پزشکی تخصصی شده است» گفت: همه علوم در زیر چتر ولایت امیرالمومنین(ع) هستند و هر کس می‏خواهد در همه رشته‏ها به مهارت واقعی برسد باید در زیر چتر ولایت باشد.

آیت‏الله جوادیآملی با تأکید بر این‎که «طبیب کسی است که طب جامع الادوار را بشناسد» اظهار کرد: طبیب واقعی باید همه دردها و بیماری‏ها را بشناسد و به کیفیت درمان همه دردها آشنایی کامل داشته باشد.

این مفسر برجسته قرآن کریم در ادامه خاطرنشان کرد: طبیب جامع الادوار بودن اگر محال نباشد، کار بسیار مشکلی است و شاید با وحدت ایجاد شده در نظام و وزارتخانه‏ها قابل دسترسی باشد.

وی افزود: مشکل این است که فکر می‏کنیم مرگ یک چاله است و اگر کسی بمیرد پوسیده می‎شود و به فراموشی سپرده می‎شود ولی اینطور نیست چرا که امام حسین(ع) در ظهر عاشورا فرمودند مرگ پل است و چاله نیست و انسان را از این دنیا به دنیایی دیگر منتقل می‏کند.

وی در ادامه با بیان این‏که «انسان از پل مرگ باید بگذرد تا به عالم بالا برسد» تصریح کرد: اگر انسان با مرگ پوسیده می‎شد دیگر به محکمه عدل الهی دعوت نمی‎شد و بهشت و جهنمی در کار نبود.

آیت‏الله جوادیآملی با اشاره به این‏که «انبیای الهی حرف‎های تازه‏ای برای مردم آوردند» گفت: انبیای الهی می‏فرمایند انسان مرگ را می‎میراند نه مرگ انسان را و انسان همیشه در مصاف با مرگ پیروز بوده است.

این مفسر برجسته قرآن کریم با تأکید بر این‏که «کشور ما از نعمت‏های زیادی برخوردار است» اظهار کرد: کشور ما با این همه نعمت بسیار، یک صدم جمعیت جهان را در خود جا داده است و دلیل ندارد که تحریم بتواند بر روی ما اثر گذارد.

این مرجع تقلید در ادامه خاطرنشان کرد: کشور ما دارای خاک و آب مناسبی در جهان است و با وجود این نعمت الهی واردات گندم برای کشور ما فاجعه‏ای بسیار بزرگ و تاسف برانگیز است.

وی با اشاره به گرانی کالاهای مایحتاج مردم، اظهار کرد: ما کشوری نیستیم که نیاز به بیگانه داشته باشیم چرا که کشور ما یکی از غنی‏ترین کشورهای جهان از لحاظ معدن، خاک و آب است و اگر به توانایی‏های خود ایمان داشته باشیم و به آنها اتکا کنیم می‏توانیم این گرانی و تورم را شکست دهیم.

آیت‎الله جوادی آملی در پایان با بیان این‏که «امام علی(ع) طبیب جامع الادوار بود و برای طبابت هم مرحم سفارش می‏کرد و هم داغ» تصریح کرد: دولت هم باید برای مردم طبیب باشد و مرحم برای مشکلات مردم فراهم کند و از طرفی هم کسانی که برای مردم مشکل ایجاد می‏کنند مانند اختلاس‏گران را داغ کند تا درس عبرتی برای دیگران شود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:37

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی