به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

کفاشیان: امید با خاکپور موفق می‌شود/ به نیمه‌نهایی جام ملت‌ها برسیم موفق بوده‌ایم

کفاشیان: امید با خاکپور موفق میشود/ به نیمهنهایی جام ملتها برسیم موفق بودهایم

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال

رییس فدراسیون فوتبال در خصوص انتخاب خاکپور به عنوان سرمربی تیم ملی امید، گفت: با اعتقادی که نسبت به خاکپور دارم مطمئنم که در آینده به نتایج خیلی خوبی در تیم ملی امید دست پیدا خواهیم کرد.

علی کفاشیان، رییس فدراسیون فوتبال در گفتوگو با خبرنگار ورزشی ایسنا، اظهار کرد: به شخصه به توانمندی بالای محمد خاکپور و سابقه درخشانی که وی قبلا در تمام ردههای سنی تیم ملی داشته اعتقاد دارم ، مطمئنم که با حضور وی ما میتوانیم آینده موفقی در تیم ملی امید شاهد باشیم.

کفاشیان تصریح کرد: باشگاهها باید در این زمینه به خاکپور کمک کنند و با معرفی استعدادهای خود به تیم ملی امید تلاش کنند که ما در آینده تیم خوبی را در امید داشته باشیم.

وی همچنین در خصوص به تعویق افتادن انتخابات استان تهران در جمع خبرنگاران، گفت: ما طی 9 ماه گذشته این آمادگی برگزاری انتخابات استان تهران را داشتیم، ولی متاسفانه به دلایل برخی از مسائل این انتخابات برگزار نشد و این بر خلاف اساسنامه است که انتخابات استان تهران تا این لحظه به تعویق افتاده است. طی نشستی که با وزارت ورزش و جوانان در این زمینه خواهیم داشت، به زودی زمان برگزاری انتخابات استان تهران مشخص خواهد شد.

رییس فدراسیون فوتبال همچنین درباره آخرین وضعیت تیم ملی در آفریقای جنوبی، تصریح کرد: با تمرینات خوبی که بازیکنان تیم ملی در آفریقای جنوبی سپری کرده است و طی یک بازی تدارکاتی که با این تیم داشتند. من یقین دارم با تطبیق شرایط آب و هویی که هم اکنون در آفریقای جنوبی با هوای استرالیا دارند، در استرالیا ما به نتایج قابل قبولی دست پیدا خواهیم کرد، هر چند در این زمینه کادر فنی بهتر میتوانند نظر دهند.

وی همچنین در رابطه با مطالبات کارلوس کیروش، خاطر نشان کرد: در این زمینه طی مذاکراتی که با فیفا داشتیم، قرار است مطالبات وی از طریق منابع مالی فدراسیون در فیفا پرداخت شود.

کفاشیان همچنین در ارزیابی از وضعیت تیم ملی نسبت به سایر تیمهای دیگر در جام ملتهای آسیا، گفت: در حال حاضر تیم از آمادگی بسیار خوبی برخوردار است و با تمرینات خوبی که پشت سر گذاشته این امیدواری وجود دارد طی یک بازی دیگر با آفریقای جنوبی در شرایط آمادگی مطلوبی قرار بگیرد تا بتوانیم در جام ملتهای آسیا به موفقیتهای خوبی دست پیدا کنیم.

وی در پایان گفت: اگر در جام ملتهای آسیا ما بتوانیم از مرحله گروهی و دور اول حذفی به خوبی عبور کنیم و به مرحله نیمه نهایی راه یابیم، قطعا بازیهای موفقیت آمیزی را در جام ملتها پشت سرگذاشته ایم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:35

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی