به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

پروژه‌های مسکن‌مهر تا پایان سال آینده تحویل متقاضیان می‌شود

پروژههای مسکنمهر تا پایان سال آینده تحویل متقاضیان میشود

» سرویس: استان ها - زنجان

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان از اتمام همه پروژههای مسکونیمهر تا پایان سال آینده و تحویل آن به متقاضیان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه زنجان، "کلیمالله وثوقی" ظهر امروز در نشست خبری اعضای شورای حمل و نقل استان با یادآوری اینکه 26 پروژه مسکونیمهر با پیشرفت فیزیکی 60 تا 100 درصد در استان در حال فعالیت است، افزود: 6146 واحد مسکونیمهر در تعهد این ادارهکل است که از این تعداد 1800 واحد قرار است، به صورت گروهی به متقاضیان واگذار شود.

وی با اشاره به اینکه ارزش راههای استان بالغ بر 4500 میلیارد تومان است، تصریح کرد: این در حالی است که هماکنون 1000 میلیارد تومان ارزش پروژههای در دست اجرای این حوزه خواهد بود که در این زمینه میتوان به احداث 7 دستگاه پل که هماکنون در دست اجرا است اشاره کرد که امیدواریم بتوانیم با تخصیص به موقع اعتبارات در این زمینه تا شش ماه آینده شاهد بهرهبرداری از این پروژهها باشیم.

این مسئول با بیان اینکه در سالهای اخیر نتوانسته بودیم عملکرد قابل قبولی به دلیل محدودیت اعتبارات در زمینه روکش آسفالت داشته باشیم، اظهار کرد: خوشبختانه امسال در تمام راههای روستایی لکهگیری انجام شده است.

مدیر راهداری ادارهکل راه و شهرسازی استان زنجان نیز در ادامه این نشست با اشاره به اینکه نقاط حادثهخیز استان مقولهای نیست که بتوان آن را در قالب شمارش بیان کرد، افزود: آخرین آمار در این زمینه بیانگر آن است که 38 نقطه حادثهخیز در استان زنجان وجود دارد که از این تعداد 28 مورد به صورت نقطه حادثهخیز بوده و 10 مورد نیز به صورت مقطعی از راه است، این در حالی است که بعضی از این نقاط حادثهخیز نیازمند احداث پل غیرهمسطح است که اعتباری قابل توجه برای احداث آنها مورد نیاز است.

"جواد یوسفی" در ادامه با بیان اینکه یکی از عوامل مهم و تأثیرگذار در تخریب راههای روستایی، حمل و نقل بار غیرمجاز معادن استان است که توسط خودروهای سنگین صورت میگیرد، تصریح کرد: خوشبختانه در این زمینه پیگیریهای لازم صورت گرفته و تا به امروز نیز دو مورد تعطیلی معدن با حکم قضایی به دلیل تخطی از حمل بار مجاز داشتیم، چرا که ما نباید اجازه دهیم حمل بار در راههای روستایی بیش از ظرفیت این راهها انجام گرفته و منجر به تخریب این سرمایه عظیم شود.

"محمدرضا آقاخانی" معاون ادارهکل حمل و نقل و پایانههای استان زنجان نیز در این نشست با اشاره به روند اعزام اتوبوس از استان به مرز مهران جهت جابهجایی زائران کربلای معلی، اظهار کرد: در حدود 270 دستگاه اتوبوس از استان زنجان به مرز مهران اعزام شدهاند تا این جابهجایی را انجام دهند، این در حالی است که تدابیر لازم برای حمل و نقل مسافران استان از طریق سایر ناوگان حمل و نقل عمومی اتخاذ شده و این روند تا فردا به حالت عادی باز خواهد گشت.

سرهنگ "علیاصغر شیرمحمدی" فرمانده پلیسراه استان زنجان نیز در خصوص بحث کنترل وضعیت تردد اتوبوسها از محورهای مواصلاتی استان، خاطرنشان کرد: در حدود 50 تا 70 دستگاه اتوبوس به هنگام عبور از پلیسراه زنجان بازرسی میشوند که این بازرسیها نیز بیش از پنج دقیقه به طول نمیانجامد. از طرفی، برای سهولت در رفت و آمد رانندگان از لاین شمالی آزادراه به لاین جنوبی، پل عابر پیاده احداث شده است تا دغدغه همیشگی در خصوص به خطر افتادن جام رانندگان به هنگام تردد از این مسیر مرتفع شود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:34

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی