به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 27 دی 1397

راه‌اندازی پرواز زنجان - تهران در دست بررسی

راهاندازی پرواز زنجان - تهران در دست بررسی

» سرویس: استان ها - زنجان

مدیر فرودگاه زنجان از در دست بررسی بودن راهندازی پرواز زنجان- تهران خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه زنجان، "محمد قاسمی" امروز پنجشنبه در نشست خبری اعضای شورای حمل و نقل استان با بیان اینکه وجود فرودگاه ظرفیتی است که باعث میشود تا توسعه همهجانبه در مدت زمان کمتری تحقق یابد، افزود: انجام پروازهای زنجان- تهران یکی از برنامههای این فرودگاه است، چرا که معتقدیم با تحقق این مهم میتوان سرمایهگذاران را برای حضور در این استان به دلیل داشتن ظرفیتی همچون فرودگاه ترغیب کرد.

وی در ادامه از آغاز پرواز عمره مفرده خبر داد و با بیان اینکه هر پنج روز یک پرواز به این منظور از فرودگاه زنجان صورت میگیرد، اظهار کرد: با توجه به نزدیکی دو استان قزوین و زنجان به یکدیگر، رایزنیهایی را نیز برای اعزام زائران قزوینی عمره مفرده از فرودگاه زنجان انجام دادهایم که این مهم نیز در دست بررسی است که در صورت توافق، هر دو روز یک پرواز به سرزمین وحی از فرودگاه زنجان صورت خواهد گرفت.

مدیرکل هواشناسی استان زنجان نیز در این نشست با اشاره به اینکه بخش عمده کشور و استان جزو مکانهای نیمهخشک محسوب میشود، در خصوص میزان بارندگیها یادآور شد: از ابتدای سالجاری تا 24 آذرماه امسال شاهد بارش 104 میلیمتری در استان بودیم، این در حالی است که این میزان بارش در مدت مشابه سال گذشته 138 میلیمتر و در میانگین بلندمدت نیز 81 میلیمتر بوده است.

"احد یاغموری" با بیان اینکه میزان بارشها نشانگر آن است که در زمینه بارشهای صورت گرفته با کاهش 33 درصدی نسبت به سال گذشته و در خصوص میانگین بلندمدت نیز با افزایش 24 درصدی مواجه هستیم، خاطرنشان کرد: بیتردید، صرفهجویی در مبحث آب مقولهای است که امروز باید بیش از سایر موارد مورد توجه آحاد جامعه باشد که رسانهها در این زمینه بیشترین سهم را در جامعه ایفا میکنند.

مدیرکل راهآهن شمالغرب نیز در ادامه این نشست با اشاره به اینکه یکی از اساسیترین شاخصههای توسعهیافتگی جوامع، بخش حمل و نقل است، افزود: به همین خاطر پروژه دوخطه کردن راهآهن تهران- زنجان که نیازمند اعتبارات ویژه است، یکی از اولویتهای امروز مسوولان وزارت راه و شهرسازی بهشمار میرود.

"علی خدایی" با یادآوری اینکه مناقصه بخش کرج قزوین صورت گرفته و پیمانکار نیز مشخص شده است، اظهار کرد: در سال آینده استارت اولین بخش دوخطه کردن این محور زده خواهد شد که امیدواریم با تخصیص به موقع اعتبارات شاهد تسریع در به سرانجام رسیدن پروژهها باشیم.

وی در رابطه با آخرین وضعیت ترمینال مسافری شماره 2 راهآهن زنجان نیز خاطرنشان کرد: خوشبختانه مشکلات مالی این پروژه مرتفع شده و فاز اول آن امسال و در تابستان نیز شاهد تکمیل پروه مذکور خواهیم بود.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:34

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی