به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : پنج شنبه ، 23 مرداد 1399

استاندار اعلام کرد: کمبود نیروی انسانی مهم‌ترین مشکل مراکز درمانی کردستان

استاندار اعلام کرد: کمبود نیروی انسانی مهمترین مشکل مراکز درمانی کردستان

» سرویس: استان ها - کردستان

استاندار کردستان گفت: کمبود نیروی انسانی که از جمله مهمترین مشکلات بخش بهداشت و درمان استان است، باید توسط نمایندگان برای اخذ مجوزهای مورد نیاز انجام شود و پرسنل مورد نیاز بویژه نیروهای متخصص جذب شوند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کردستان، عبدالمحمد زاهدی در نشست خبری وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در آخرین روز از سفر وی در کردستان ضمن تشکر از حضور وزیر در کردستان و بازدید از مراکز بهداشتی درمانی تمام شهرستانهای استان ، اظهار کرد: وزیر بهداشت در کردستان صمیمانه و با تمام تلاش در میان مردم حضور پیدا میکرد.

وی افزود: در این مدت که وزیر بهداشت در کردستان حضور داشت، مهمانسرای استانداری به درمانگاه تبدیل شده بود و در ارتباط با تخصص خود از ارائه خدمات در این مکان دریغ نمیکرد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عنوان کرد: چند مشکل اساسی در بخش بهداشت و درمان در استان کردستان وجود دارد که رفع بخش عمدهای از آن بر عهده وزارت بهداشت است و بخشی هم متواند در استان رفع شود.

وی تصریح کرد: از نکات مهم این سفر دستور وزیر بهداشت در خصوص تامین تجهیزات همزمان با تداوم تاسیس ساختمان است.

زاهدی خاطرنشان کرد: کمبود نیروی انسانی از جمله مهمترین مشکلات بخش بهداشت و درمان استان است که باید نمایندگان نسبت به اخذ مجوزهای مورد نیاز اقدام کنند و پرسنل مورد نیاز بویژه نیروهای متخصص جذب شوند.

وی در پایان یادآور شد: شرایط و وضعیت مراکز بهداشتی درمانی استان در شأن مردم این استان نیست و تلاش برای رفع کمبودها ضروریست.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:34

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

موضوعات پرکاربرد ثبتی :
ثبت شرکت در سراسر ایران

ثبت شرکت در تهران
پشتیبانی ثبت ارشیا