به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : جمعه ، 28 دی 1397

به جای رقابت‌ ناسالم، خدماتمان را متنوع کنیم

مدیرعامل بانک ملی:

به جای رقابت ناسالم، خدماتمان را متنوع کنیم

» سرویس: بازار - خبر بازار

مدیرعامل بانک ملی ایران با اشاره به رقابت ناسالم بانکها در زمینه نرخ سود بانکی گفت: با کمک بانک مرکزی ضمن ساماندهی نرخ سود بانکی، رقابت سالم میان بانکها به وجود خواهد آمد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، عبدالناصر همتی در همایش «بازاریابی و تجهیز منابع» ادامه داد: لازم است به جای رقابتهای ناسالم در بازار پول، تنوع خدمات و محصولات مدنظر قرار گرفته و تلاشها بر پایه اصول و تحقیقات علمی باشد.

مدیرعامل بانک ملی ایران، بازاریابی منطقهای و بازاریابی مبتنی بر نیاز مشتریان را مورد تاکید قرار داد و افزود: مسئولان و کارشناسان بازاریابی باید با پشتیبانی پژوهش، توانایی تبدیل فکر به محصول و خدمات را داشته باشند.

وی تحقیقات و پژوهش، روابط عمومی و بازاریابی موثر را موتور محرک جذب مشتری خواند و بر نقش کنشگر و تعاملی بازاریابی تاکید کرد.

همتی آموزشهای لازم و تخصصی و برگزاری همایشهای مرتبط با بازاریابی را برای همکاران این حوزه ضروری دانست و خواستار ارتباط تخصصی دوایر بازاریابی با بدنه بانک و ادارات امور شعب شد.

به گفته وی، دارا بودن 3400 شعبه و بیش از 42 هزار نفر نیروی انسانی در سراسر کشور یک مزیت رقابتی برای بانک ملی است که میتواند موجب ارتقای بانک و افزایش سهم بازار شود.

همتی، بازاریابی را فقط معطوف به جذب منابع ندانست و گفت: پرداخت تسهیلات به افراد و واحدهای تولیدی موفق نیز از جلوههای یک بازاریابی اثر بخش است.

گفتنی است همایش بازاریابی و تجهیز منابع با حضور مدیرعامل، معاونان، اعضای هیأت مدیره، تنی چند از مدیران ارشد بانک و مسئولان و کارشناسان بازاریابی بانک ملی در سالن همایش حافظ برگزار شد.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:33

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی