به پرتال ثبت شرکت ارشیا خوش آمدید امروز : چهارشنبه ، 26 دی 1397

حق مالکیت معنوی گمشده حوزه ICT

حق مالکیت معنوی گمشده حوزه ICT

» سرویس: اقتصادي - ارتباطات و فناوري اطلاعات

یک فعال حوزه فناوری اطلاعات گفت: عدم رعایت حق مالکیت معنوی در حوزه فناوری اطلاعات و نرم افزار از بزگترین مشکلات فعالان این حوزه است.

فرهاد نیک نفس در گفتوگو با خبرنگار ایسنا، منطقه آذربایجان شرقی اظهار کرد: امروز ما نمیتوانیم با شرکتهای مطرح دنیا در حوزه IT فعالیت داشته باشیم، چرا که عدم رعایت حق مالکیت معنوی باعث شده است تا این شرکتها تمایلی برای حضور در ایران نداشته باشند.

وی خاطر نشان کرد: خوشبختانه سیاستهای دولت مبنی بر افزایش ارتباطات بین المللی به نفع حوزه IT بوده است و امیدواریم این سیاستها در عمل نیز از اهمیت و توجه به این حوزه نشان داشته باشد. دولت فعلی توجه ویژهای را به این حوزه معطوف کرده است و این که گوش شنوایی برای شنیدن حرفهای ما وجود دارد باعث دل گرمی است.

نیک نفس گفت: متاسفانه در استان آذربایجان شرقی شرکتهای بزرگ IT انگشت شمار هستند و این امر باعث شده که عدم رقابت به رکود این حوزه بینجامد و به جرات می توان گفت جزو استانهای فقیر در حوزه IT هستیم. ما زمانی بزرگ می شویم که رقیب داشته باشیم و امیدواریم روزی برسد که شاهد حضور و فعالیت شرکتهای بزرگ حوزه فناوری اطلاعات در کشور باشیم.

انتهای پیام

تماس با ثبت شرکت ارشیا

موضوع : اخبار » تیتر اخبار » خبرگزاری ایسنا

تاریخ : 27-09-1393, 20:32

 

تمامی نظرات در کمتر از 12 ساعت پاسخ داده می شود

ارسال نظر


روزنامه رسمی

رهگیری پرونده ثبت شرکت
دفاتر پستی منتخب

ثبت شرکت برای اتباع خارجی

ثبت شرکت سهامی خاص :
اطلاعیه ها و اخبار
نظرسنجی
به نظر شما مناسب ترین شرکت برای شروع فعالیت اقتصادی کدام شرکت می باشد ؟
شرکت محدود
شرکت خاص
موسسه
شرکت تعاونی
ثبت شرکت در سراسر ایران
پشتیبانی ثبت ارشیا
||کرکره برقی|ایزوگام|کفسابی